Spacer “Focusa” do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik

Redakcja miesięczników “Focus” i “Focus Historia” zaprasza na spacer do nowo otwartego Planetarium i Parku Odkrywców w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Spacer odbędzie się w sobotę, 1 października. Rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa około dwóch godzin. Dla naszych czytelników mamy 40 miejsc.

Zwiedzanie rozpocznie się od spaceru po Parku Odkrywców – zielonej przestrzeni wokół budynku Centrum Nauki Kopernik, tuż nad Wisłą. Park Odkrywców jest miejscem do odpoczynku dla całych rodzin, o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. W parku będzie można obejrzeć różne instalacje, takie jak Szeptacze, Echo, Konferencja oraz Zwierciadła Akustyczne. Uczestnicy zobaczą też seans „Ziemia Księżyc Słońce” w Planetarium Niebo Kopernika – jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Ponadto, zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć panoramę Warszawy z tarasu widokowego Planetarium.

SPOSÓB ZGŁASZANIA

Zgłoszenia przyjmowane są:
 – mailowo: [email protected]

– telefonicznie: 22 360 38 11 (w godz. 10:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku)

UWAGA: Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc, ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń to 29 WRZEŚNIA, GODZ. 16:00. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w spacerze decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zgłaszaniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska każdego uczestnika, numeru telefonu lub adres e-mail. Udział w spacerze jest BEZPŁATNY.

ZBIÓRKA: 10 minut przed rozpoczęciem wycieczki przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 w Parku Odkrywców przy Szeptaczach ZAPRASZAMY!