Śpiewa o Epuls.pl, śpiewał o Bing.com

Jonathan Mann najpierw wygrał konkurs Microsoftu na piosenkę o serwisie Bing.com, a teraz śpiewa o portalu Epuls.pl.

Jonathan Mann ma nieco zwariowany pomysł na życie. Codziennie wrzuca do serwisu YouTube jedną piosenkę. To co robi to karkołomna mieszanka folku, radosnego popu, mrocznego rocka i innych rodzajów muzyki. Już wcześniej Jonathan Mann odpowiedział na konkurs Microsoftu, który miał wyłonić klip promujący serwis internetowy bing.com. Jonathan wysłał swoją piosenkę i… wygrał! Oto ta piosenka: Bing Goes The Internet, która w jego portalu na YouTube ma numer 202. Piosenka Jonathana Manna została wybrana przez samych internautów w drodze głosowania. Autor dostał w nagrodę całe 500 dolarów i zyskał nieco rozgłosu. 

Jonathan Mann niedawno wrzucił do YouTube’a piosenkę numer 237. Tym razem jest to utwór zatytułowany Epuls.pl. Piosenka opowiada o „najpopularniejszym polskim serwisie dla młodych”. „Możesz tam znaleźć nawet miłość” śpiewa Jonathan. Nie wiadomo, czy piosenka stanie się hymnem portalu epuls.pl, ale na pewno jego użytkownicy będą się cieszyć, że ktoś taki jak Jonathan Mann śpiewa o epuls.pl.Teraz Jonathan bierze udział w konkursie na piosenkę dla serwisu piosenkę dla serwisu Chacha.com i czeka na głosy sympatyków, którzy doceniają jego twórczość. Serwis Chacha.com przeznaczony jest dla tych, którzy mają coś na końcu języka, ale nie wiedzą co to jest. Mogą wysłać zapytanie do serwisu sms-em. Ich prośba zostanie przesłana do tych użytkowników, którzy na dany temat wiedzą najwięcej. Podpowiedź przychodzi również sms-em. To z powodu tego serwisu w Stanach Zjednoczonych nauczyciele zakazali komórek w szkołach!

Epuls.pl to polski portal społecznościowy przeznaczony dla młodych ludzi do 20 roku życia. Użytkownicy zakładają profile, na których mogą się zaprezentować społeczności i dzięki temu nawiązywać i utrzymywać kontakty. Epuls został założony w 2002 roku przez szwedzką firmę Pixelate Graphics. Trzy lata temu firma przeniosła się do Polski, a właścicielem została spółka Pixelate Ventures. W październiku 2008 roku spółka Pixelate Ventures, właściciel serwisu, została kupiona przez Wydawnictwo Gruner+Jahr Polska – właściciela portalu Focus.pl. h.k.

Więcej:Newspromocja