Sprawdź swój angielski. Warto to zrobić nie tylko przed egzaminem czy rozmową o pracę

Przetestuj swoje umiejętności językowe. Z najnowszym wydaniem Coachingu test z języka angielskiego za PÓŁ ceny.
Sprawdź swój angielski. Warto to zrobić nie tylko przed egzaminem czy rozmową o pracę

Versant jest komputerowym testem badającym i automatycznie oceniającym poziom umiejętności w zakresie języka angielskiego. Sprawdza stopień rozumienia tekstu ze słuchu i tekstu czytanego, TM English Placement Test (VEPT) a także biegłość w mówieniu i pisaniu. Dzięki zaawansowanej technologii automatycznego oceniania test jest wyjątkowo wiarygodny i obiektywny.

Wyższe uczelnie i szkoły językowe na całym świecie używają go do przydzielania studentów do poszczególnych grup, jest też powszechnie stosowany w procesach rekrutacji przez międzynarodowe firmy do oceny kompetencji językowych.

Versant jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Jego najważniejsze zalety to:

  • wygoda – wymaga jedynie komputera z dostępem do internetu oraz słuchawek z mikrofonem,
  • szybkość – sprawdzian trwa zaledwie 50 minut, a wynik dostępny jest po kilku następnych minutach,
  • szczegółowy raport – zawiera informacje na temat poziomu umiejętności, ewentualnych braków oraz indywidualne zalecenia do dalszej nauki.

Sprawdź zatem swoje kompetencje w profesjonalny, a zarazem przyjazny sposób.

Jak samodzielnie wykonać test?

Wejdź na stronę www.pearson.pl/versant, aby zamówić indywidualny i anonimowy dostęp do testu (TIN). Podczas zakupu w e-sklepie wpisz kod promocyjny, który znajdziesz w najnowszym numerze magazynu Coaching (6/2017) i skorzystaj z 50-proc. zniżki ważnej do końca 2017 roku. Powodzenia!