Strzel w budzik z pistoletu

Masz problem z codziennym wstawaniem z łóżka? Japończycy wymyślili dla Ciebie specjalny budzik z pistoletem. Gdy tylko usłyszysz przez sen jego dźwięk, naciskasz spust i strzelasz do urządzenia. Według projektantów niezwykłego budzika celny strzał i radość z wygranej sprawią, że zapomnisz o smacznym śnie.

          Budzik z tarczą strzelecką i pistoletem pomoże się obudzić, a podczas dnia zapewni chwile strzeleckiej zabawy. Bezpretensjonalny gadżet nazwany Gun O’clock został wyprodukowany przez firmę Bandai, która już niedługo wprowadzi go na rynek Japonii. Gun O’clock to pudełko o długości 132 mm, szerokości 130 mm i wysokości 45 mm. Sam budzik waży 290 g, a pistolet – 110 g. O wyznaczonej godzinie budzik zaczyna wydawać z siebie nielubiane przez każdego śpiocha dźwięki, a z jego obudowy wysuwa się okrągła tarcza celownicza. W tym momencie należy wziąść do ręki plastikowy pistolet i spróbować swoich sił, strzelając promieniami podczerwonymi do świecącego się okrągłego punktu. Urządzenie odlicza czas do naciśnięcia spustu, a nawet na głos chwali gracza za każdy celny strzał z pistoletu. 

          Firma Bandai ma zamiar zainteresować produktem mężczyzn w przedziale wiekowym od 20 do 30 lat. Budzik będzie kosztować około 40 USD. JSL

źródło: www.bandai.co.jp