Szczotka i pasta w jednym

Projektując szczoteczkę, w rączce której znajduje się pasta do zębów, twórcy OSHO pomyśleli o zabieganych, często podróżujących ludziach.

Młoda amerykańska firma Global Strada (OHSO) została stworzona w celu wypromowania zaledwie jednego produktu – innowacyjnej szczoteczki do zębów. Szczoteczka OHSO Travel Brush o długości 155-160 mm i średnicy 16-18 mm jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi znajdujących się w ciągłych rozjazdach. To stylowa kombinacja szczotki i pasty do zębów.  

Instrukcja używania nie należy do trudnych. Najpierw należy wypełnić pastą do zębów zbiorniczek w rączce. W tym celu trzeba zdjąć nakrętkę i odkręcić górną połowę szczotki, a następnie nałożyć rączkę OHSO na tubkę z pastą do zębów tak, jak jej nakrętkę. A co wtedy, gdy forma tubki z pastą nie będzie pasowała do rozmiarów rączki? Producenci przewidzieli i taką sytuację. Wtedy wystarczy zastosować specjalny „adapter”, który nakłada się na OSHO. Następnie należy przekręcić ruchomą czarną część u podstawy rączki przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, a OHSO zacznie wsysać pastę z tubki. Przez niewielkie okienko w rączce można z łatwością kontrolować proces napełniania. 

Teraz wystarczy odłączyć tubkę i zmontować szczotkę – i mechanizm jest gotowy do pracy. Kiedy nastąpi pora mycia zębów, wystarczy otworzyć magiczną szczoteczkę tak, jak otwiera się wieczne pióro, a następnie przekręcić jej czarną część zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ten ruch spowoduje, że pasta samoczynnie wyciśnie się na włosie.  

Bardzo przydatny wynalazek. Trzeba tylko uważać, żeby nie pomylić OSHO z ulubionym piórem. JSL

Źródło: www.go-ohso.com