TechAll – wszystko ze świata IT

TechAll.pl będzie w jednym miejscu zbierał informacje z tak poczytnych stron o IT jak: IDG, Dziennik Internautów, Webhosting, Dobre Programy, OSnews, Engadget, AppleBlog, Media2 i innych. Jest też sekcja z informacjami z najlepszych polskich blogów o nowych technologiach.

TechAll.pl to nowy polski serwis, który gromadzi w jednym miejscu najciekawsze wiadomości ze świata IT.


TechAll.pl to nowy serwis rekomendujący najciekawsze informacje z branży IT, połączony z agregatorem newsów. Od klasycznych  agregatorów TechAll.pl będzie różnił się sposobem selekcji najlepszych informacji. Tak zwane gorące newsy (Top News) będą informacjami wybieranymi i rekomendowanymi przez zaproszone do współpracy osoby (żadnych głosowań i elementów społecznościowych w serwisie nie będzie).


TechAll.pl to serwis dla tych, którzy lubią wiedzieć, co dzieje się w nowych technologiach, internecie, e-commerce, ale nie mają czasu na bieżąco śledzić wszystkich wydarzeń. TechAll.pl pomoże im zapoznać się z najciekawszymi wydarzeniami dnia, tygodnia czy miesiąca bez przeglądania dziesiątek stron internetowych lub setek wpisów w czytniku RSS.Rekomendować ciekawe newsy IT będą:


Tomasz Drożdżyński – właściciel bardzo popularnego agregatora informacji  wykop.pl oraz szerlok.pl.


Maciej Popowicz – współtwórca sukcesu Naszej-klasy


Paweł Iwaniuk – przedsiębiorca oraz bloger z dailyteach.pl


Artur Kurasiński – przedsiębiorca internetowy oraz bloger, twórca takich serwisów jak szufler.pl, apteo.pl


Kuba Filipowski – współ właściciel firmy Netguru tworzącej takie serwisy jak flaker.pl, kolumber.pl


Radosław Kuczera – dyrektor zarządzający firmą hostingową hostersi.pl