Teraz w Zakopanem wypożyczysz samochód… na minuty. Świetne rozwiązanie

Skoro wypożyczalnie rowerów na minuty okazały się dużym sukcesem, czemu nie zastosować tego rozwiązania w przypadku samochodów? Usługa Smart Rent jest teraz dostępna w Zakopanem i okolicach.

Gdyby tak pojechać na ferie pociągiem (nie trzeba stać i siwieć w korku na Zakopiance), a na miejscu wypożyczyć samochód dokładnie na tyle czasu, na ile go potrzebujemy? SmartRent, bo tak nazywa się program wynajmu samochodów na minuty na terenie Zakopanego i okolic, to naprawdę sprytne i wygodne rozwiązanie, które umożliwia m.in. dojazd do pobliskich stacji narciarskich.

Usługa została uruchomiona przez Sixt rent a car Polska przy współpracy z BMW Polska. Jak działa? Auto można wypożyczyć i zwrócić w dowolnym punkcie SmartRent. Obecnie dostępne są 3 punkty wynajmu: na Krupówkach, Stacji Narciarskiej Kotelnica oraz Jurgów Ski. 

Wynajmujący płaci tylko za wykorzystany czas; opłata za paliwo oraz ubezpieczenie leży po stronie Sixt. Cena wynajmu samochodu na 25 minut wynosi 34,99 zł, na 45 minut – 54,98 zł. Za godzinę jazdy zapłacimy 69,99 zł.

Duży plus – nie trzeba martwić się o parking. W każdym z punktów dostępne są miejsca parkingowe i to tuż pod wyciągami. Do obsługi programu dedykowane są nowe samochody BMW X1 z napędem 4×4 oraz akcesoriami do wygodnego przewożenia sprzętu narciarskiego. 

Jesteśmy jak najbardziej na tak!