The Colony – misja przetrwanie

Czas grozy i zagłady – apokalipsa. Zamiast bać się jej nadejścia, zastanów się co zrobisz, jeśli przeżyjesz. Jak przetrwasz w wymarłym świecie, pozbawiony dostępu do wszystkiego i czy z czasem nie przeklniesz ocalenia? Trudno jest Ci to sobie wyobrazić?

Obejrzyj The Colony – misja przetrwanie. Dzisiaj to gra pełna przeżyć, która kiedyś może okazać się walką o życie. Poznaj 10 ochotników, którzy na ponad 2 miesiące porzucili swoje dotychczasowe, komfortowe życie, aby wziąć udział w przełomowym eksperymencie! Ludzie pochodzący z różnych klas i warstw społecznych podjęli się niezwykłego wyzwania – przetrwania w świecie  po globalnym kataklizmie.

Czy wiedziałeś, że ozon może służyć do uzdatniania wody, a surowe mięso jest pozbawione wszelkich niebezpiecznych bakterii dopiero po przygotowaniu go w temperaturze wyższej niż 65 stopni? Do ugotowania obiadu nie potrzeba elektrycznej kuchenki, a jedynie słonecznego ciepła, które może podgrzać jedzenie nawet do 204 stopni Celsjusza? 

Czy w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa i zdobytych ciężką pracą zapasów żywności koloniści będą umieli zjednoczyć się i wspólnie pokonać bandę szabrowników, gotowych pozbawić ich najcenniejszych zdobyczy? Czy wszyscy uczestnicy eksperymentu poradzą sobie z niewyobrażalnym psychicznym napięciem i ogarniającym ich poczuciem samotności?

Zobacz, jakie były wyniki tego przełomowego eksperymentu i dowiedz się, jakie cechy oraz umiejętności będą najbardziej użyteczne, by przetrwać po globalnej katastrofie!

Premiera: 16 marca (wtorek) o godz. 22:30 na Discovery Channel

Emisja kolejnych odcinków: wtorki, godz. 22:30