Tłumacz Vasco to idealny świąteczny prezent dla podróżnika

Masz rodzinę za granicą? A może ktoś bliski lubi podróżować i odkrywać nowe kultury? W takim razie świetnym pomysłem na prezent będzie inteligentny tłumacz Vasco. To nawet 108 języków w Twojej kieszeni i darmowy Internet do tłumaczeń w niemal 200 krajach.
Tłumacz Vasco to idealny świąteczny prezent dla podróżnika

Dlaczego inteligentny tłumacz Vasco świetnie sprawdzi się jako prezent bożonarodzeniowy? Krótka odpowiedź brzmi: Bo dzięki niemu bariery językowe znikną, a Ty w pełni docenisz święta z rodziną z zagranicy. 

Ale to nie wszystko. Vasco Translator V4 pomoże podczas podróży, rozmów z przełożonymi w pracy za granicą lub gdy zawierasz nowe znajomości na zagranicznych studiach. 

Chcesz zapytać o drogę? Nie ma problemu! Ten nowoczesny tłumacz AI przełoży mowę w 76 językach. To wystarczy, żeby porozmawiać z ponad 90% ludzi na świecie.

Jesteś w restauracji za granicą, ale menu jest w obcym języku? Zrób zdjęcie aparatem tłumacza Vasco, a urządzenie przełoży tekst karty dań na Twój język.

Z Vasco Translator V4 możesz też zrozumieć pojedyncze słowa w 90 językach dzięki tłumaczowi tekstu. A z aplikacją MultiTalk stworzysz oraz przetłumaczysz na bieżąco czaty grupowe, do których może dołączyć nawet 100 osób.

Inteligentny tłumacz Vasco ma też wbudowaną kartę SIM, która zapewnia darmowy Internet do tłumaczeń w niemal 200 krajach beż żadnych limitów. Dzięki temu możesz jechać, gdzie chcesz, i nie obawiać się kosztów roamingu. 

Masz również pewność, że tłumacz zadziała wszędzie tam, gdzie jest zasięg sieci GSM. To ważne, bo dzięki temu nie musisz szukać Wi-Fi lub narażać się na koszty, korzystając z własnych danych. Vasco Translator będzie w pogotowiu zawsze, gdy go potrzebujesz.

Ten nowoczesny tłumacz AI oferuje również wysoką precyzję. Firma Vasco, która jest liderem na rynku kieszonkowych tłumaczy, wspiera swoje urządzenia 10 najlepszymi silnikami językowymi — to o 9 więcej niż popularne aplikacje na smartfona.

Jak to działa? Dla każdej pary językowej eksperci przypisali ten silnik, który daje najlepsze rezultaty. Dzięki temu masz pewność, że zawsze tłumaczysz z dokładnością 96% i unikniesz nieporozumień. Dotyczy to również mniej popularnych par językowych, takich jak polski-chiński.

Wiesz już, komu spodoba się taki prezent? Jeśli tak, to odwiedź stronę firmy Vasco i pomóż swoim bliskim zrozumieć 108 języków.

Lokowanie produktu: Vasco