Tylko do jutra można zgłaszać filmy do Grand Video Awards 2016

Miesięcznik „Press” już po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Twórców Wideo w Sieci – Grand Video Awards.

Celem konkursu jest docenienie najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców polskiego wideo w internecie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 września 2016 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej  www.grandvideoawards.pl.

Materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach: vlog, gaming, wideotutorial, lifestyle, wideo popularnonaukowe, hobby, entertainment, comedy, publicystyka i wideorozmowa oraz branded content. Przyznane zostaną również nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

W skład jury wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci. Zwycięzców II edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się 27 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na grandvideoawards.pl.

ZWYCIĘZCY GVA ZOSTANĄ ZAPROSZENI PRZEZ YOUTUBE DO BERLINA NA DWUDNIOWĄ WIZYTĘ W YOUTUBE SPACE

YouTube Space to wyjątkowa przestrzeń dla społeczności twórców YouTube. W tym miejscu mogą uczyć się od najlepszych ekspertów branży, mają szansę poznawać inne gwiazdy YouTube i współpracować ze sobą. Mają również bezpłatny dostęp do najnowszego sprzętu audio-wideo oraz służącego do edycji. Dzięki temu mogą tworzyć jeszcze ciekawsze jakościowe materiały na swoje kanały.

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI MUZYCZNEJ DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU

W tym roku dla uczestników konkursu organizatorzy i partner wydarzenia Audio Network przygotowali coś specjalnego – bezpłatny dostęp do biblioteki muzycznej Audio Network na potrzeby przygotowania materiałów konkursowych. By z niej skorzystać, należy wysłać e-mail na adres [email protected]. W trakcie gali jeden z autorów filmów, w których skorzystano z utworu z biblioteki AN, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od partnera konkursu.