UWAGA! KONKURS FILMOWY

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Zadanie jest proste: w komentarzu poniżej napiszcie krótką recenzję najciekawszego Waszym zdaniem filmu dokumentalnego. Podajcie jego tytuł i napiszcie uzasadnienie. Pod recenzją podajcie miasto, w którym aktualnie mieszkacie – to zadecyduje o rodzaju przyznanej nagrody.

Pięć najciekawszych recenzji opublikowanych przez osoby mieszkające w Warszawie nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na projekcję wybranego filmu prezentowanego w ramach festiwalu Planete Doc Film Festiwal oraz podwójnymi  zaproszeniami na odczyt Jane Goodall, który odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik 7 maja o godz. 15.00 (jedna nagrodzona osoba otrzyma jedną dwuosobową wejściówkę na festiwal oraz jedną dwuosobową wejściówkę na odczyt).

Trzy osoby mieszkające poza Warszawą otrzymają od nas plecak marki Stir Crazy.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (2 maja br.) do godz. 22:00.

Konkurs organizowany jest wyłącznie dla zarejestrowanych członków społeczności Focus.pl. Odpowiedzi gości, oraz odpowiedzi które nie będą zawierały informacji o mieście nie będą brane pod uwagę. Jedna osoba może nadesłać jeden komentarz.

*Bilet konkursowy na dowolny film prezentowany w Kinotece w ramach tegorocznego 8. festiwalu PLANETE DOC (6-15 maja 2011, Warszawa) czeka na odbiór osobisty przez zwycięzcę konkursu w dniu danego seansu w Centrum Festiwalowym (Kinoteka, PKiN 1). Bilet należy odebrać, po uprzednim podaniu imienia i nazwiska oraz danych dotyczących konkursu (np. organizatora), najpóźniej 30 minut przed początkiem seansu. W przypadku wcześniejszego wykupienia przez widzów Kinoteki biletów na dany seans, odbiór biletu na dany seans nie będzie możliwy. Zachęcamy do odbioru biletów możliwie jak najwcześniej w dniu seansu. Centrum Festiwalowe otwiera się codziennie godzinę przed pierwszym seansem. Program 8. festiwalu PLANETE DOC znajduje się na stronie www.planetedocff.pl

**Wejściówki na odczyt Jane Goodall oraz plecaki wyślemy kurierem.