Wakacyjny niezbędnik TP-LINK

Gadżety, które warto zabrać ze sobą w podróż, powinny być na tyle małe, by bez problemu zmieściły się w torbie podręcznej oraz na tyle mocne, by nie zawracać sobie głowy ich ciągłym ładowaniem.
Wakacyjny niezbędnik TP-LINK

SUPERMOCNY

Powerbank TL-PB10400

Jednym z podstawowych kryteriów przy wyborze powerbanka powinna być jego pojemność. Powerbank TL-PB10400 – jak sama nazwa wskazuje – już na wstępie oferuje ponad 10 tys. mAh przy minimalnych stratach energii podczas ładowania i w trybie czuwania. Zastosowane w nim zaawansowane ogniwa gwarantują niezmiennie długi okres działania baterii, również podczas wyprawy w chłodne rejony świata.

Co istotne, powerbank pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, a technologia inteligentnego ładowania TP-Link sprawia, że obydwa porty wyjściowe mogą bez problemu dostosować moc zasilania do właśnie podłączonego urządzenia. TL-PB10400 może ładować do 65 proc. szybciej od fabrycznej ładowarki smartfona.

 

MOBILNY

Hotspot LTE M7200

Po co zabierać ze sobą na wakacje przenośny hotspot? Dzięki niemu z internetu może korzystać nawet dziesięć osób jednocześnie. Co więcej zawsze pozwala pozostać w kontakcie z całym światem – jeśli tylko włożymy do niego kartę pre-paid. Mobilny hotspot LTE M7200 umożliwia też szybkie połączenie z siecią w większości krajów świata.

Urządzenie od TP-Link na pełnej mocy działa nawet przez 8 godzin i obsługuje aż 10 urządzeń jednocześnie – telefony, tablety, laptopy, czytniki e-booków i inne. Dostępna na Androida oraz iOS specjalna aplikacja tpMiFi ułatwia zarządzanie urządzeniem, w tym między innymi ustanowienie limitów pobierania, kontrolę urządzeń podłączonych do sieci oraz wysyłanie wiadomości.

 

PRZENOŚNA

Ładowarka USB UP540

Przygotowując się do wakacji, pewnie myślisz o zabraniu elektroniki. Na szczęście dzięki innowacyjnej ładowarce od TP-Link nie musisz już dodatkowo pakować kilku różnych ładowarek od różnych urządzeń. Technologia inteligentnego ładowania pozwala wykryć typ podłączonego urządzenia i zapewnić maksymalną dla niego moc ładowania. Do tego można podłączyć aż pięć różnych urządzeń jednocześnie!

Co istotne, mnogość sprzętu nie spowolni czasu ładowania. Przeciwnie – po połączeniu z 5-portową ładowarką urządzenia zapełniają baterię energią aż do 65% szybciej niż przy pomocy fabrycznej ładowarki. Dobrym przykładem jest ładowanie baterii iPhone’a 6s Plus, która dzięki USB 40 potrzebuje do naładowania 2,4 godziny w porównaniu z 4,2 godzinami przy użyciu oryginalnej ładowarki Apple.