Walentynkowe prezenty dla Niej i dla Niego od Braun

Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty, ale jeszcze większą przyjemność sprawia nam obdarowywanie tych, na których najbardziej nam zależy. Zwłaszcza wtedy, kiedy celnie trafimy w gust osoby obdarowanej. Walentynki to idealna okazja, aby za pomocą drobnego upominku uczynić ten dzień wyjątkowym. Wybierając go możemy pokazać, jak dobrze znamy potrzeby drugiej połówki. Wówczas wybór prezentu będzie nie tylko wyrazem troski o te potrzeby, ale z pewnością nabierze jeszcze bardziej intymnego charakteru. Marka Braun od ponad 100 lat wyposaża kobiety i mężczyzn na całym świecie w urządzenia do codziennej pielęgnacji. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji urządzeń, które świetnie sprawdzą się w roli walentynkowego prezentu.
Walentynkowe prezenty dla Niej i dla Niego od Braun

Braun Series 9 Pro

Nasza pierwsza propozycja to innowacyjna golarka Braun Series 9 Pro, która skutecznie i delikatnie usuwa włosy za jednym pociągnięciem, z tego względu docenią ją panowie, którzy nie lubią spędzać zbyt dużo czasu w łazience.

Dla tego urządzenia, nawet tygodniowy zarost ukochanego mężczyzny nie będzie stanowił trudności. Braun Series 9 Pro wyposażona jest w trymer ProLift delikatnie podnoszący oraz przycinający długie i twarde włosy. Do tego obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni dopasowująca się do konturów twarzy i golenie staje się niezwykle przyjemnym i bezproblemowym zabiegiem. 

Cena sugerowana: 2 699 zł*

Braun Series X

Kolejna propozycja dla mężczyzn to Braun Series X – wielofunkcyjny zestawy do golenia, przycinania i stylizacji zarostu na twarzy i ciele.

To wyjątkowe urządzenie zapewnia łatwość, szybkość i komfort przy każdym pociągnięciu. Wszystko to dzięki innowacyjnemu ostrzu 4D, na które składają się aż 4 elementy tnące pracujące z częstotliwością 450 ruchów na sekundę. Nasadki o długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm – SkinGuard, do ciała, pozwolą z łatwością uzyskać pożądaną długość i kształt zarostu. Co więcej, czas pracy po jednorazowym ładowaniu wynosi 45 min. Golenie i stylizacja zarostu mogą odbywać się zarówno na sucho, jak i na mokro, a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda.

Cena sugerowana: 299 zł*

Braun Silk-expert PRO 5

Panie z pewnością zachwyci Braun Silk-expert PRO 5 – czyli szybkie, bezpieczne i wydajne urządzenie do depilacji metodą IPL na rynku.

Jest ono także wszechstronne, gdyż nadaje się do użycia na twarzy i ciele, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co więcej, zestaw zawiera trzy nasadki – szeroką, do depilacji większych partii oraz dwie precyzyjne – do twarzy i okolic bikini. Z sensorem kolorytu skóry SensoAdapt bezpieczeństwo podczas zabiegu mamy pod pełną kontrolą. Odczytuje on odcień skóry 80 razy na sekundę w celu ciągłego i automatycznego dostosowywania natężenia światła. Jest to także świetne rozwiązanie dla kobiet, które dopiero rozpoczynają depilację metodą IPL, dzięki pracy w 3 trybach – normalnym, delikatnym i super delikatnym.

Cena sugerowana: 2 199 zł*

Braun Silk-épil 9 Flex

Inną, równie ciekawą propozycją prezentową jest depilator Braun Silk-épil 9 Flex, którego pierwsza na świecie, w pełni elastyczna głowica płynnie dopasowuje się do konturów ciała.

To dla każdej z pań oznacza mniej pominiętych obszarów i dokładniejsze usuwanie włosków z trudno dostępnych partii takich jak np. okolice kolan. Dzięki technologii SensoSmart™, która sygnalizuje, gdy ucisk depilatora na skórę jest zbyt mocny, zabieg jest łatwy i bezpieczny także dla początkujących użytkowniczek. Ponadto, w tym urządzeniu zastosowano technologię MicroGrip, która zapewnia dokładniejszą niż wosk, precyzyjną depilację. 40 pęset wyłapuje włoski, wielkości ziarnka piasku, nawet o długości 0,5 mm – gładka skóra nawet na wiele tygodni. 

Cena sugerowana: 299 zł*