Braun Series 9 Pro

Nasza pierwsza propozycja to innowacyjna golarka Braun Series 9 Pro, która skutecznie i delikatnie usuwa włosy za jednym pociągnięciem, z tego względu docenią ją panowie, którzy nie lubią spędzać zbyt dużo czasu w łazience.

Dla tego urządzenia, nawet tygodniowy zarost ukochanego mężczyzny nie będzie stanowił trudności. Braun Series 9 Pro wyposażona jest w trymer ProLift delikatnie podnoszący oraz przycinający długie i twarde włosy. Do tego obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni dopasowująca się do konturów twarzy i golenie staje się niezwykle przyjemnym i bezproblemowym zabiegiem. 

Cena sugerowana: 2 699 zł*

Braun Series X

Kolejna propozycja dla mężczyzn to Braun Series X - wielofunkcyjny zestawy do golenia, przycinania i stylizacji zarostu na twarzy i ciele.

To wyjątkowe urządzenie zapewnia łatwość, szybkość i komfort przy każdym pociągnięciu. Wszystko to dzięki innowacyjnemu ostrzu 4D, na które składają się aż 4 elementy tnące pracujące z częstotliwością 450 ruchów na sekundę. Nasadki o długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm – SkinGuard, do ciała, pozwolą z łatwością uzyskać pożądaną długość i kształt zarostu. Co więcej, czas pracy po jednorazowym ładowaniu wynosi 45 min. Golenie i stylizacja zarostu mogą odbywać się zarówno na sucho, jak i na mokro, a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda.

Cena sugerowana: 299 zł*

Braun Silk-expert PRO 5

Panie z pewnością zachwyci Braun Silk-expert PRO 5 – czyli szybkie, bezpieczne i wydajne urządzenie do depilacji metodą IPL na rynku.

Jest ono także wszechstronne, gdyż nadaje się do użycia na twarzy i ciele, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co więcej, zestaw zawiera trzy nasadki – szeroką, do depilacji większych partii oraz dwie precyzyjne – do twarzy i okolic bikini. Z sensorem kolorytu skóry SensoAdapt bezpieczeństwo podczas zabiegu mamy pod pełną kontrolą. Odczytuje on odcień skóry 80 razy na sekundę w celu ciągłego i automatycznego dostosowywania natężenia światła. Jest to także świetne rozwiązanie dla kobiet, które dopiero rozpoczynają depilację metodą IPL, dzięki pracy w 3 trybach – normalnym, delikatnym i super delikatnym.

Cena sugerowana: 2 199 zł*

Braun Silk-épil 9 Flex

Inną, równie ciekawą propozycją prezentową jest depilator Braun Silk-épil 9 Flex, którego pierwsza na świecie, w pełni elastyczna głowica płynnie dopasowuje się do konturów ciała.

To dla każdej z pań oznacza mniej pominiętych obszarów i dokładniejsze usuwanie włosków z trudno dostępnych partii takich jak np. okolice kolan. Dzięki technologii SensoSmart™, która sygnalizuje, gdy ucisk depilatora na skórę jest zbyt mocny, zabieg jest łatwy i bezpieczny także dla początkujących użytkowniczek. Ponadto, w tym urządzeniu zastosowano technologię MicroGrip, która zapewnia dokładniejszą niż wosk, precyzyjną depilację. 40 pęset wyłapuje włoski, wielkości ziarnka piasku, nawet o długości 0,5 mm – gładka skóra nawet na wiele tygodni. 

Cena sugerowana: 299 zł*