Weź udział w konferencji “Masz w sobie MOC!”

W imieniu Akademii Kobiet Sukcesu oraz Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – konferencję „Masz w sobie MOC!” – już w sobotę, 20 września 2014 w Warszawie.

Wśród prelegentów  najwyższej klasy eksperci i zarazem świetni mówcy, autorzy książek, trenerzy, filozofowie podzielą się swoja wiedzą i refleksją związanymi z tematem źródeł wewnętrznej siły, która jest w każdym z nas.

Inspirować będą także m.in.:  świetnie znana słuchaczom radiowej Trójki Grażyna Dobroń, autorka audycji i książki „Instrukcja Samo(obsługi) Człowieka”,  filozof, autor książek i artykułów – Marcin Fabjański,  ceniona pisarka i psychoterapeutka – Ewa Woydyłło oraz  jeden z najpopularniejszych polskich mówców,  Jacek Walkiewicz  – i wiele innych nieszablonowych osobowości.  Na koniec – unikalny warsztat wyzwalający Moc: POWER SING-Generator Spełniania Marzeń.

Uczestnikom konferencji gwarantujemy znaczący przypływ Mocy i życiowej energii. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, szukających  pogłębionej inspiracji, nieszablonowej wiedzy i narzędzi wspierających w rozwoju osobistym.

UWAGA! Tylko do 7 września trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie. W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, podzielić się inspiracją z przyjaciółmi lub po prostu spędzić z nimi dzień w sposób nieszablonowy – zabierz ich na konferencję Masz w sobie MOC!  Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl.

Partnerzy główni: Centrum Coachingu ALK oraz Doradca Książki Dorota Citkowska

Magazyn Coaching jest Patronem Medialnym wydarzenia.