Weź udział w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic!

Historia Pawła Młodkowskiego pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe. Przez wiele lat swoimi zdjęciami dzielił się jedynie z rodziną i znajomymi, będąc przekonanym, że nie są na tyle dobre, żeby wysyłać je na różne konkursy. Dopiero po studiach zdecydował się spróbować swoich sił. Odniosłem kilka sukcesów, wygrywając i zdobywając wyróżnienia. Jednak WKF wydawał mi się poza zasięgiem ze względu na olbrzymią konkurencję – opowiada o swoich początkach Młodkowski. W końcu zachęcony przez znajomego wziął udział w drugiej edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego, w którym jego zdjęcie zdobyło wyróżnienie w kategorii krajobraz. Rok później sytuacja się powtórzyła. Na kolejną, czwartą edycję wysłałem czarno-biały fotoreportaż pt. Słoń – niewolnik własnej potęgi, który zdobył Grand Prix.

Do końca 11. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic pozostał już tylko miesiąc. Jeżeli jest ktoś, kto jeszcze się waha, czy przesłać swoje zdjęcia, zachęcamy do przeczytania, co na ten temat ma do powiedzenia znany fotograf, juror konkursu Paweł Młodkowski.

Po licznych wystawach, nagrodach, publikacjach na łamach National Geographic oraz innych magazynów znalazł się po drugiej stronie. Zostałem zaproszony do jury Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic. Jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby mi do głowy, że tak to wszystko się potoczy. Dlatego jeżeli ktoś się boi czy jest niepewny swoich prac, gorąco zachęcam do udziału w tym fotograficznym wydarzeniu. Moim zdaniem wartotłumaczy.

Wszyscy miłośnicy fotografii mogą nadsyłać swoje prace w 6 kategoriach do 31 sierpnia br. Mecenasem konkursu i fundatorem nagród w tegorocznej edycji konkursu jest firma SONY, zaś oficjalnym smartfonem 11. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic jest Xperia Z3.

Aby przesłać swoje zdjęcia, wystarczy wejść na stronę http://wkf.national-geographic.pl/wkf/, wejść w zakładkę zgłoszenia, wybrać kategorię i gotowe. A co na temat konkursu mają do powiedzenia inni jurorzy? Zapraszamy na nasz oficjalny kanał YouTube https://youtu.be/Gva_IHijThA.

Nagrodami w 11. edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego, oprócz publikacji zdjęć na łamach National Geographic Polska, będą:

LAUREAT GRAND PRIX

– Smartfon Xperia Z3

– Zestaw słuchawkowy Xperia Z3 Headset SBH70

– Aparat Sony α6000

– Voucher 5000 PLN na wyprawę z NO LIMITS by ITAKA

LAUREACI PIERWSZYCH MIEJSC WE WSZYSTKICH KATEGORIACH

– Smartfon Xperia M4 Aqua

WYRÓŻNIENI WE WSZYSTKICH KATEGORIACH

– Smartfon Xperia E4

Patroni medialni: National Geographic Channel, Gazeta.pl, Focus, Digital Camera, Gala

Więcej:fotografia