Wiosenna dawka energii

Napełnij się pozytywną energią na wiosnę i zmotywuj do działania! Zapraszamy na inspirujące spotkanie z coachami, praktykami i pasjonatami, którzy opowiedzą, jak słuchać swojego ciała, jak odnaleźć przyjemność z ruchu i jak zarządzać swoją energią życiową.

Wiosna to idealny czas, by do swojego życia zaprosić więcej ruchu, energii i harmonii, zwolnić w pośpiechu codziennego życia, by zadbać o swoje potrzeby i żyć w zgodzie ze sobą. Dlatego też cztery przedsiębiorcze kobiety (Barbara Leszczyńska, Joanna Konopska, Justyna Listwoń i Maja Grabowiecka) zdecydowały się zorganizować konferencję pod tytułem “Wiosenna  Dawka Energii – znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł”, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz równowagi między życiem zawodowym a osobistym. 

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób niezależnie od wieku, dla których ważny jest zdrowy, aktywny i harmonijny tryb życia, rozumiany jako zdrowe ciało, umysł i energia życiowa.

W programie inspirujące wystąpienia, wywiady i panel dyskusyjny, które pozwolą odnaleźć uczestnikom swój własny sposób na zdrowe ciało i umysł. W trakcie konferencji będzie można dowiedzieć się między innymi jak słuchać swojego ciała, jak odnaleźć przyjemność z ruchu oraz jak zarządzać swoją energią życiową.  

Konferencja odbędzie się już 11 kwietnia 2015 roku w sali konferencyjnej SKY BOX na stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3).

Projekt jest realizowany w ramach IV edycji Szkoły Liderek – interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet organizowanego przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany.

Więcej informacji na stronie: http://dawkaenergii.jimdo.com

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI:

 • Ciekawi goście, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na własnym przykładzie pokażą, że zdrowe, harmonijne i aktywne życie jest do osiągnięcia dla każdej i każdego z nas!
 • Sport i ruch jako sposób na życie. Posłuchasz inspirujących historii naszych gości i dostaniesz ogromną dawkę motywacji do działania! Będziesz mieć też okazję sam poćwiczyć! 
 • Słuchaj swego ciała: czy wiesz, co chce Ci powiedzieć Twoje ciało? Czy umiesz na jego sygnały zareagować? Dowiesz się, jak o siebie zadbać, jak zmienić swoje nawyki na lepsze, jak zregenerować siły. Odnajdziesz radość, wewnętrzną harmonię i energię do działania.
 • Równowaga w życiu: czy lepiej zarządzać swoim czasem, a może lepiej swoją energią? Opowiemy o tym, jak ładować swoje wewnętrzne baterie, by mieć siłę zrobić wszystko, czego pragniemy oraz jak utrzymać work-life balance.

Prelegentami konferencji “Wiosenna Dawka Energii” będą: 

 • Elżbieta Lange –  Psychodietetyk, Coach Zdrowia, Trener Zdrowego Stylu Życia. Można ją usłyszeć w audycjach radiowych oraz w programach telewizyjnych takich jak Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie. Na konferencji opowie, dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli.
 • Abad Bolaños Hernández – rodowity Kubańczyk. Architekt z wykształcenia, tancerz z powołania. Od kilku lat mieszka i pracuje w Polsce, współpracując z wieloma szkołami tańca. Prowadził zajęcia i warsztaty na wielu tanecznych festiwalach i szkoleniach, takich jak CaribeMix czy Dancing Poznań.  O swojej pasji i radości z tańca porozmawia z Joanną Konopską.
 • Maja Grabowiecka – dyplomowana Coach Zmiany, trener, konsultant i analityk w branży IT. Praktyk biznesu w Polsce i za granicą. Od kilkunastu lat z powodzeniem projektuje, wdraża i zarządza zmianami w biznesie, w pracy z klientem coachingowym oraz we własnym życiu. Podczas swojego wystąpienia opowie o tym, dlaczego lepiej zarządzać swoją energią, zamiast czasem.
 • Anna Dymarczyk – choreoterapeutka, właścicielka marki Jalla! Odzyskaj ciało. Autorka programów kursów “Odzyskaj ciało” i “Mądrość ciała” opartych o metodę psychoterapii przez ciało metodą Lowena, arteterapię, terapię tańcem i ruchem oraz autorskie ćwiczenia świadomości ciała i emocji. W rozmowie z Barbarą Leszczyńską opowie o tym, jak na wiosnę znów poczuć się dobrze w swoim ciele.
 • Agi Jensen – autorka własnego programu jogi opartego na tradycji ashtanga jogi łączonej z ćwiczeniami crossfit’owymi i fitnessowymi. Jednocześnie właścicielka marki odzieżowej Agi Jensen Design. W trakcie panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Justynę Listwoń opowie o swoim podejściu do zdrowego stylu życia.
 • Maja Kozłowska – organizatorka radykalnego wyjazdowego programu aktywnej odnowy SweatLodge DajSobieWycisk. Wierzy, że kluczem do szczęścia jest harmonia między duszą a ciałem, o czym opowie podczas panelu dyskusyjnego.
 • Grzegorz Bobrownicki-Libchen – zawodowo związany z bankowością i nieruchomościami. Aktywnie uprawia triathlon. 4-krotny uczestnik w zawodach na dystansie IRONMAN (3,8 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg), uczestnik wielu maratonów oraz biegów na krótszym dystansie. Światopoglądowo aktywnie poszukujący zdrowego stylu życia. Swoimi przemyśleniami w tym temacie podzieli się w trakcie panelu dyskusyjnego.
 • Krzysztof Reński – członek zarządu Innovatika – Thinkdom of Business Innovators, konsultant biznesowy, trener umiejętności psychologicznych. Wierzy, że jednym z filarów szczęśliwego życia jest odnalezienie swojego powołania zawodowego – pracy, którą się naprawdę kocha. O tym, jak to osiągnąć, opowie podczas swojego wystąpienia.
 • Magdalena Sobieska Psycholog, fotograf. Aktywność fizyczna z pasji stała się jej drugim zawodem, pracuje jako trener personalny. Prowadzi motywujący facebookowy fanpage “Moveyourass”, gdzie dopinguje tysiące kobiet, które marzą o tym by dobrze wyglądać i dobrze czuć się w swoim ciele. Na konferencji opowie na własnym przykładzie, jak zmiana sposobu myślenia wpływa pozytywnie na życie oraz o tym, że warto walczyć o swoje marzenia.

Na zakończenie konferencji wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez partnerów konferencji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników poprzez formularz dostępny na stronie: http://goo.gl/forms/IpCYOHvIc1