Wolfskin Stories Event II już 17 listopada w Warszawie!

Martyna Wojciechowska, Adam Wajrak czy Ola i Karol Lewandowscy (Busem przez Świat), to tylko część z prelegentów, którzy swoimi historiami będą inspirować i dostarczać wyjątkowych chwil na II edycji Wolfskin Stories Event!
Wolfskin Stories Event II już 17 listopada w Warszawie!

Zew natury, podróżowanie, rozwój, świadomość, ekologia to najbliższe z idei kryjących się za wydarzeniem organizowanym przez polskiego dystrybutora marki Jack Wolfskin oraz internetowy projekt Wilcza Strona. Chcą oni, by dzień wypełniony prelekcjami zachęcił ludzi pochłoniętych cywilizacyjnym pędem, spędzających większą część życia w betonowej dżungli do zatrzymania, refleksji i wyjścia poza. Ruszenia w kierunku odkrywania siebie, spełniania swoich marzeń i poznawania świata.

Wolfskin Stories Event to 7 opowieści – doskonała okazja do zainspirowania się ludźmi, którzy podążyli swoją ścieżką i żyją realizując ważne dla siebie wartości oraz dzieląc się nimi z innymi. Na wydarzeniu opowiedzą o tym, co ich natchnęło do odkrywania nowego, wychodzenia poza ramy, z czym mierzą się na co dzień i co ich fascynuje.

Priorytetem organizatorów jest zaproszenie najwyższej jakości prelegentów. Po zeszłorocznej edycji, kiedy uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładów: ambasadorki marki Jack Wolfskin Martyny Wojciechowskiej, Tomasza Michniewicza, Mateusza Waligóry, Bartosza Malinowskiego, czy naukowców ze Stowarzyszenia dla Natury „Wilk” impreza zakończyła się sukcesem i zebrała pochlebne opinie zarówno uczestników jak i prelegentów oraz odbiła się szerokim echem w branży podróżniczej i outdoorowej.

W tym roku Martyna Wojciechowska, przy okazji świętowania 10-lecia istnienia swojego programu „Kobieta na krańcu świata”, opowie o spełnianiu marzeń i przesuwaniu własnych granic. Publiczność pozna strażnika przyrody i obrońcę dzikich zwierząt Adama Wajraka, który odkryje przed nią fascynujący świat wilków żyjących w Puszczy Białowieskiej. Angelika Chrapkiewicz-Gądek – mówczyni motywacyjna oraz podróżniczka; kobieta o niezłomnej sile charakteru, która pomimo towarzyszącemu jej przez prawie całe życie rdzeniowemu zanikowi mięśni, z pasją realizuje się na wielu polach, stawiając sobie ciągle nowe wyzwania i cele. Ciekawą prelekcją, pełną przygód, będzie także występ pary podróżników Karola i Oli Lewandowskich, znanych z bloga podróżniczego „Busem przez Świat”. To dzięki nim uczestnicy będą mogli dowiedzieć się czym naprawdę są dzikie tereny Kanady i Alaski. Na Wolfskin Stories Event  gościć będzie także trener umiejętności liderskich, zdobywca Mount Everest – Piotr Cieszewski, oraz Anna Jaklewicz, archeolog, która udowodni, że nawet najodważniejsze marzenia z dzieciństwa można spełnić!

Wolfskin Stories Event to potężna dawka inspiracji oraz pozytywnej energii, dlatego wilcza społeczność już ostrzy kły na tegoroczną edycję imprezy. Każdy, w kim choć trochę tli się dziki zew, odnajdzie swoją watahę i poczuje się jak w domu już 17 listopada w Airport Hotel Okęcie!

Szczegóły dotyczące wydarzenia, a także bilety do nabycia znajdują się na pod adresem www.wilczastrona.com.