Wydawnictwo G+J zaprasza na spotkanie z geniuszem komunikacji i twórcą NLP.

Na zaproszenie Wydawnictwa G+J Polska oraz Instytutu NLP Polska, do Warszawy przyjadą dwaj najbardziej znani na świecie trenerzy NLP. 18 i 19 kwietnia 2009 Richard Bandler i John La Valle poprowadzą razem szkolenie Using Your Brain for a Change.

INFORMACJE O SZKOLENIU

Sama możliwość poznania na żywo twórców NLP stwarza niepowtarzalną okazję do przeżycia tego, czym jest komunikacja XXII wieku. Znani z charyzmatycznej osobowości, ogromnej siły przekazu, bogatej wiedzy, setek przeprowadzonych warsztatów oraz tego, że nie przygotowują programu szkolenia – Bandler i La Valle zapewniają uczestnikom spotkań niecodzienne przeżycia.
W ciągu dwudniowego szkolenia uczestniczy nauczą się m.in.:

efektywniejszego wykorzystania możliwości swojego mózgu;doświadczania najgłębszego poziomu transu;poszukiwania inspiracji, nowych wrażeń i wyzwań;większej pewności siebie;odkrywania własnego potencjału;wywierania wpływu na innych;technik pracy z problemami.

W latach 70-tych, pracując z najlepszymi lekarzami, nauczycielami, terapeutami, sprzedawcami, menedżerami, naukowcami i sportowcami, Richard Bandler stworzył fundament systemu, który dzisiaj jest podstawą każdej skutecznej komunikacji. Rozumiejąc naturę umysłu, opracował modele, które w prosty i skuteczny sposób tłumaczą, jak słowa i zachowania wpływają na nasz mózg i jak z nich korzystać, by lepiej się czuć, sprzedawać więcej, zarabiać łatwiej i szybciej się uczyć.

Od tamtej pory minęło 40 lat i z małej grupy lingwistów i psychologów, którzy dali początek Programowaniu Neuro-Lingwistycznemu (NLP), powstała wielomilionowa społeczność, która korzysta z niezwykłych dokonań dziedziny zapoczątkowanej przez Richarda Bandlera.

SYLWETKI PROWADZĄCYCH

Dr Richard Bandler
Uznawany za jednego z największych geniuszy naszych czasów. Współtwórca dziedziny rozwoju osobistego znanej jako Neuro Linguistic Programming™. Jest także twórcą Design Human Engineering™ i Neuro Hipnotic Repattering™. Słynny ze swojego poczucia humoru, zmuszającego słuchaczy do refleksji nad własnym życiem, posiada umiejętności zawładnięcia publiką i zabawianiem jej przez wiele godzin. Bandler jest autorem około 25 książek, które zostały przetłumaczone na ponad 40 języków. W trakcie 30 lat w jego warsztatach uczestniczyło ponad milion osób na całym świecie. Bez względu na to, czy jest postrzegany przez innych jako matematyk, fizyk, mędrzec, znachor, filozof, czy komik, Bandler łączy wiedzę o ludzkim umyśle ze zdolnością dawania ludziom nadziei i uczenia ich, jak stawać się wolnymi. On sam siebie nazywa szarlatanem, który ma wyniki. Uczy używając wyszukanych metafor, które przekazują naukę na poziomie podświadomym. Umożliwia to uczącemu się rozwijać podświadome umiejętności, które przejawiają się w tym, że zdobywa to, czego zawsze pragnął.

John La Valle
Uważany za jednego ze światowych liderów na rynku komunikacji i wywierania wpływu. Jest przewodniczącym największego na świecie stowarzyszenia Programowania Neurolingwistycznego – Society of Neuro-Linguistic Programming. Prowadzi szkolenia razem z twórcą NLP Richardem Bandlerem. Wspólnie napisali kultową już książkę “Persuasion Enginnering” (w Polsce wydaną pod tytułem “Alchemia manipulacji”). Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu kadrami, produkcją i sprzedażą, a jako Licencjonowany Zaawansowany Master Trener NLP i Design Human Engineering (DHE) z ogromnym powodzeniem przeniósł stosowane przez siebie techniki do świata biznesu i sprzedaży. Stworzył wiele praktycznych aplikacji NLP stosowanych w działach: obsługi klienta, sprzedaży i marketingu, kontroli jakości, a także w dziale kadr, stając się czołowym międzynarodowym autorytetem i konsultantem biznesowym. Z jego usług szkoleniowych korzysta personel największych firm w USA.

INFORMACJE DODATKOWE

Więcej informacji o szkoleniu oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie: www.richardbandler.com.pl oraz www.bandler.focus.pl.
Wszelkie pytania dotyczące szkoleń oraz zgłoszenia można kierować na adres: [email protected] lub [email protected].

Organizatorzy szkolenia: G+J Polska i NLP Polska.
Miejsce: Warszawa, Hotel Westin.
Data: 18 i 19 kwietnia 2009.
Do 20 marca obowiązuje specjalna cena szkolenia:2.690 zł.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim, z symultanicznym tłumaczeniem na języki: polski, włoski i hiszpański.

Tłumaczeniem na język polski zajmie się Mateusz Grzesiak, Master Trener NLP, przyjaciel Richarda Bandlera i świetny znawca jego stylu. Grzesiak jest jedynym Polakiem i jedną z kilkunastu osób na świecie wyróżnionych tytułem Master Trener NLP, będącym wyrazem uznania twórców NLP i certyfikacją najwyższej rangi.