Zagłosuj na Focus.pl!

Portal Focus.pl znów został nominowany do nagrody dla najlepszej witryny w prestiżowym konkursie Webstarfestival. Zagłosuj na nas!

Portal Focus.pl znów został nominowany do nagrody w konkursie Webstarfestival na najlepszą stronę polskiego internetu.  Focus.pl startuje w kategorii „Edukacja i praca”. Internauci mogą głosować na Focus.pl w dniach od 3 do 16 listopada wysyłając sms z kodem WSF.W0501 pod numer 7238. Każdy uczestnik głosowania może wysłać jeden SMS dziennie. Koszt jednego sms to 2,44zł z VAT.
Zobacz więcej szczegółów na stronie Webstarfestival.pl: http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci/.
W dniu 17 listopada o godz. 10.00 pod numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym. Osoba, które odpowie poprawnie na pytanie, a czas udzielenia odpowiedzi od momentu wysłania pytania do momentu rejestracji odpowiedzi będzie najkrótszy – wygrywa. Każdy sms z pytaniem ma przypisany czas w jakim został wysłany (każdemu numerowi włączany jest osobny stoper). Nagroda od organizatora konkursu wynosi 5000 zł.


W ubiegłorocznej edycji konkursu Webstarfestival na najlepsze strony w polskim internecie – Webstarfestival 2008 – portal Focus.pl zdobył aż dwie nagrody w kategorii „Edukacja i praca”. Pierwsza z nich to laur WebStar Akademii – nagroda przyznawana przez Akademię Internetu skupiającą najwybitniejszych przedstawicieli polskiego przemysłu internetowego. Druga nagroda to WebStar Internautów, przyznana portalowi Focus.pl przez internatów. W ubiegłym roku na konkurs przyjęto rekordową liczbę ponad 300 zgłoszeń! h.k.