Zagraj w demo gry Harry Potter i Książę Półkrwi™

Na tydzień przed premierą Electronic Arts udostępniło darmowe demo nowej gry o przygodach słynnego czarodzieja.

Od 3 lipca wszyscy fani Harry’ego Pottera będą mogli kupić grę Harry Potter i Książę Półkrwi™. Ten niecierpliwie oczekiwany przez fanów hit wydamy w Polsce w wersji na komputery PC, konsole PLAYSTATION® 3, Xbox 360®, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®2, Wii™ i Nintendo DS™, a także telefony komórkowe.

Już teraz wszyscy posiadacze komputerów PC mogą zagrać w wersję demonstracyjną omawianej produkcji. Można ją pobrać z oficjalnej strony gry pod adresem harrypotter.ea.com. Demo pozwala na sprawdzenie swoich sił w magicznych pojedynkach czarodziejów oraz umożliwia polatanie na miotle w meczu quidditcha.

W grze Harry Potter i Książę Półkrwi Voldemort szykuje ostateczną rozprawę ze światem mugoli i czarodziejów. Hogwart nie jest już bezpiecznym schronieniem. Harry sądzi, że źródła niebezpieczeństwa należy szukać w samym zamku, jednak Dumbledore woli poświęcić wszystkie siły na przygotowanie Harry’ego do ostatecznej bitwy, która nadchodzi wielkimi krokami. Wspólnie próbują znaleźć sposób złamania czarów obronnych Voldemorta. W tym celu Dumbledore pozyskuje swojego starego znajomego i kolegę z pracy, dobrze ustosunkowanego i niczego nieświadomego bon vivanta, profesora Horacego Slughorna, którego podejrzewa o posiadanie istotnych informacji.

Więcej informacji na temat gry Harry Potter i Książę Półkrwi znajduje się na oficjalnej stronie harrypotter.ea.com oraz pod adresem www.ea.pl.

Więcej:cywilizacje