Zagraj w Korporację!

Żartobliwe gry planszowe „Kariera polityczna”, „Korporacja” i „Gierki małżeńskie” dostarczą dużo emocji i dobrej zabawy!

Prawdziwa gratka dla miłośników twórczości Andrzeja Mleczki. Na półkach w Empiku znajdziecie już trzy nowości, obok, których nie można przejść obojętnie. Teksty ze smacznym żartem dziennikarza Pawła Lorocha przyciągną i rozbawią każdego miłośnika planszówek.

Kariera polityczna

W naszym kraju każdy zna się na polityce.  Czy aby na pewno? Kariera polityczna wymaga niesamowitej intuicji, inteligencji, umiejętności  i wytrwałości. Zapraszamy na sejmowe korytarze: błyszcz charyzmą i oryginalnością, udzielaj kwiecistych wypowiedzi, obiecuj wyborcom raj na ziemi i walcz o utrzymanie się w polityce. Jeśli się nie skompromitujesz, czeka cię sielankowa rzeczywistość europarlamentarzysty.

Korporacja

Marzysz o pracy w korporacji? Jesteś gotów piąć się po szczeblach kariery? No to do roboty! Już za chwilę siedziba firmy stanie się twoim drugim domem.

Przygotuj się na najgorsze: wymagającego dyrektora, napięte terminy, trudne decyzje i nieobliczalnych kolegów z biura, którzy bez mrugnięcia okiem skłonni są podłożyć ci świnię. Sprawdź, czy nie zginiesz w wyścigu szczurów. Awansuj. Bądź czujny. Osiągnij korporacyjny szczyt!

Gierki małżeńskie

Wiecie o sobie wszystko? Jesteście parą idealną? Porozumiewacie się bez słów? Czy tworzycie zgrany zespół? Sprawdźcie się w rozmaitych zadaniach i porównajcie z innymi parami. Udowodnijcie sobie nawzajem, że jesteście dla siebie stworzeni. Przed wami dziesiątki zadań i wyzwań, którym możecie stawić czoło tylko we dwoje!