Zagraj w Panfu!

Zadaniem rodziców jest zatroszczyć się o to, aby w wirtualnym świecie nasze dzieci znajdowały treści odpowiednie dla ich wieku oraz pobudzające ich rozwój. W wirtualnym świecie Panfu znajdą one całą gamę gier logiczno-zręcznościowych oraz bezpieczny czat – i to wszystko bezpłatnie!

Oprócz gier przeznaczonych dla dzieci, nasze pociechy mogą uczyć się metodą immersji języka angielskiego oraz opiekować się własnym wirtualnym zwierzakiem. Dzieci mogą stylizować swoją pandę, a także urządzić i udekorować jej chatkę. Kreatywność Waszych pociech stawiamy na pierwszym miejscu. Panfu jest miejscem stworzonym i zaprojektowanym ze szczególną troską o najmłodszych użytkowników Sieci. Właśnie dlatego w świecie Panfu nigdy nie znajdą się żadne treści reklamowe dla naszych specjalnych członków – Złotych Pand. Obok rozwojowych mini-gier, dzieci mają także możliwości nawiązywać za pomocą bezpiecznego czatu nowe znajomości i przyjaźnie. Rodzice chcący poznać lepiej świat Panfu, mogą uczynić to w ramach wirtualnej ‘wycieczki’, prezentującej zawartość naszej rozrywkowo-dydaktycznej oferty. Szereg darmowych gier online pozwala na rozwijanie zdolności refleksowych. Postać Pandy Penny w naturalny sposób oswaja dzieci z językiem angielskim i pomaga im w nauce nowych słówek oraz poprawie wymowy.

Czym jest Panfu?

Panfu to wirtualny świat dla dzieci, gdzie mają one możliwość bawienia i uczenia się w bezpiecznym środowisku.

Na Panfu, dzieci mogą rozmawiać między sobą, brać udział w ciekawych grach i konkursach oraz uczyć się podstaw języka angielskiego. Zespół profesjonalnych moderatorów stale współpracuje z Panfu, dbając o bezpieczeństwo dzieci w sieci. Nasz czat jest moderowany przez całą dobę sprawiając, iż Panfu jest bezpiecznym wirtualnym miejscem zabawy dla Waszych dzieci.

Dlaczego powstał Panfu?

Czat i zabawa są ulubionymi zajęciami dzieci na internecie, ale większość wirtualnych środowisk jest skierowana dla starszych. W Panfu także jesteśmy rodzicami, i postanowiliśmy stworzyć świat w którym nasze dzieci mogą się bezpiecznie rozerwać.

Czy członkostwo w Panfu jest płatne?

Nie! Panfu jest bezpłatny dla wszystkich. Jednak członkowie którzy wykupią nasz abonament mogą korzystać z dodatkowych atrakcji. Można na przykład kupić ubrania dla swojej Pandy, zaadoptować zwierzaka, umeblować swoją chatkę czy nauczyć się angielskiego. Panfu kosztuje 19,90 PLN za jeden miesiąc, trzymiesięczny abonament kosztuje 14,90 PLN/miesiąc, a sześciomiesięczny abonament kosztuje jedyne 9,90 PLN/miesiąc. Można płacić kartą kredytową Visa, Mastercard czy poprzez Paypal.

Zapraszamy do zabawy! Graj w Panfu – www.panfu.kobieta.pl