Zapraszamy na Poranki Fotograficzne – nowe warsztaty z ekspertami National Geographic

Weź udział w warsztatach fotograficznych National Geographic o wschodzie słońca.

Wybierz jedną z czterech lokalizacji:

  • Łęknica – 13 maja, rekrutacja trwa 8 maja
  • Park Biebrzański – 20 maja, rekrutacja trwa do 15 maja
  • Pieniny – 27 maja, rekrutacja trwa do 22 maja
  • Klif Orłowski – 3 czerwca, rekrutacja trwa do 29 maja

Każdy Poranek Fotograficzny ma formułę plenerowego warsztatu z nowym Samsung Galaxy A5. Uczestnicy Poranków poznają technikę fotografii mobilnej o wschodzie słońca. Autorzy najlepszych zdjęć z warsztatów wygrają smartfona Samsung Galaxy A5.
 

Jak się zgłosić? Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.poranki.national-geographic.pl, prześlesz swoje zdjęcie i przekonasz nas dlaczego właśnie Ty powinieneś uczestniczyć w wybranym Poranku Fotograficznym.
 

Dlaczego warto? Każdy poranek to inne atrakcje, unikalny ze względu na miejsce warsztat prowadzony pod okiem Adama Brzozy i szansa na nagrodę w postaci SAMSUNG GALAXY A5. Fotorelację ze wszystkich Poranków Fotograficznych znajdą się na stronie konkursowej.  
 

Warsztaty poprowadzi Adam Brzoza – fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 16 lat. Chętnie zdradza tajniki fotografii i dzieli się swoją wiedzą.

Samsung Galaxy A to smartfon idealny do fotografowania o poranku. Z nowym ulepszonym aparatem z matrycą 16 MP zapewnia większą ostrość i głębie zdjęć. A szybki i precyzyjny Auto Focus pozwala zatrzymać nawet najbardziej dynamiczne chwile. Dzięki nowemu Samsung Galaxy A5 2017 uchwycisz więcej!