Zapraszamy na warsztaty “Egoizm to nie grzech!”

Warsztaty z Dagmarą Skalską, autorką bestsellerowej serii książek dla kobiet o pozytywnym egoizmie odbędą się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Pozytywny egoizm to sposób życia, który zakłada ciągłe rozwijanie i poznawanie siebie, harmonię ze swoim ciałem, emocjami i umysłem, aktywne działanie w kierunku kreowania swojego życia. Pozytywna egoistka zna, rozumie i akceptuje siebie. Aby tak się stało trzeba przejść drogę w kierunku uzdrowienia swojego ciała, wyciszenia umysłu, otworzenia serca i ustalenia odważnych celów do realizacji.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Egoista zna, rozumie i szanuje siebie, ale nie staje się przez to ślepy na innych.

Zapraszamy do udziału w warsztatach rozwojowych poświęconych zdrowemu egoizmowi. “Przez cały dzień będziemy jogować, tańczyć i gotować, a także zagłębimy się w swoje umysły, by uwolnić się od przeszkadzających myśli, ograniczających programów i trudnych emocji. Przygotowałam dla uczestniczek »Trening pozytywnej egoistki«, który nie był publikowany w książkach. Dostaną na warsztacie konkretne zadania, które będą mogły wykonywać w domu, by trenować mięsień świadomości, akceptacji, cierpliwości i zrozumienia lekcji, które daje nam życie” – zapowiada Dagmara Skalska, autorka książek z serii “Egoizm to nie grzech!”.

Szczegóły wydarzenia i bilety: www.sklep.projektegoistka.pl. Uwaga – ilość miejsc ograniczona!

Więcej:egoizm