Zapraszamy na zwiedzanie Drukarni Perfekt

Redakcja miesięcznika „Focus” i „Focus Historia” zaprasza na spacer z cyklu Focus Historia odkrywa Warszawę.

Termin: 21 lipca, godz. 18:00. Liczba miejsc: 25. Zgłoszenia do 20 lipca.

Tym razem czytelnicy wspólnie z redakcją odwiedzą jedną z warszawskich drukarni – drukarnię Perfekt, z którą współpracuje G+J Polska, wydawca obydwu miesięczników. Zwiedzających oprowadzą wykwalifikowani pracownicy drukarni. Plan zwiedzania jest następujący:

18:00-18:45 – prezentacja drukarni.
Zwiedzający zapoznają się z krótkim rysem historycznych różnych technik druku, poznają również specyfikę druku offsetowego  w drukarni Perfekt.  Będzie można obejrzeć przykładowe prace.

18:45 – 19:25 – zwiedzanie drukarni.
Podczas spaceru będzie można przyjrzeć się z bliska pracy poligrafów oraz zobaczyć cały proces powstawania książki, począwszy od studia CTP (gdzie wykonywany jest montaż oraz płyty do druku), poprzez druk oraz introligatornię(gdzie otrzymujemy oprawione egzemplarze).

19:25 – 19:40 – pytania i zakończenie zwiedzania.

Udział w spacerze jest bezpłatny. Podczas zwiedzania nie można robić zdjęcia. Zbiórka: 10 minut przed rozpoczęciem wycieczki  Warszawa, ul. Połczyńska 99.  
www.drukarniaperfekt.pl

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca:
– mailowo: [email protected]
– telefonicznie: 22 360 38 11 (w godz. 10:00 – 17:00)

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w spacerze decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zgłaszaniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska każdego uczestnika, numeru telefonu lub adres e-mail.

ZAPRASZAMY!

Więcej:cywilizacje