Zgłoś się i wyjedź do Paznaun – Ischgl w Austrii!

– Cieszę się, że po raz kolejny organizujemy Traveler Adventure Team! Tym razem zwycięzców, których wyłoni kapituła redakcji Travelera, czeka wyprawa do Austrii. Tak jak wiosną, szukamy prawdziwych zapaleńców, którzy uwielbiają przygody, adrenalinę, mają swoje pasje i nie boją się przekraczać granic. Zapraszamy! – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile i wyjechać z Travelerem i fotografem Jackiem Boneckim na niezapomnianą, pełną przygód wyprawę do Paznaun – Ischgl w Austrii? 18 września wystartował konkurs, w którym zostanie wyłoniona ekipa na zimową edycję Traveler Adventure Team!

Piękne krajobrazy, góry, jazda na nartach, solidna dawka zimowych aktywności oraz znany fotograf Jacek Bonecki, który będzie służył wszystkim fotograficznym wsparciem i radą – to wszystko czeka na szczęśliwych zwycięzców konkursu, którzy w grudniu wyjadą do regionu Paznaun – Ischgl w Austrii. Na miejsce laureaci, wraz z ekipą Travelera, pojadą najnowszymi Jeepami Grand Cherokee, które posiadają ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów oraz napęd 4×4. Jednak to nie wszystko! Dodatkowo zwycięzcy otrzymają sprzęt potrzebny każdemu podróżnikowi:

  • Zestaw Victorinox, czyli legendarny szwajcarski scyzoryk Spartan oraz funkcjonalna walizka Alpineer
  • Aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 z obiektywem 14-42 MM EZ (Pancake)
  • Zestaw odpornych na kurz i wodę produktów VARTA: przenośny bank energii do sprzętu elektronicznego oraz niezawodna latarka
  • Smartfon LG G4 wyposażony w aparat 16 MP oraz z super jasnym obiektywem F1.8, który pozwala na wykonywaniue super jakości zdjęć w trudnych warunkach.

Co zrobić, aby znaleźć się w ekipie Traveler Adventure Team i wygrać niezawodny zestaw podróżnika? Nic trudnego! Wystarczy wejść na stronę www.tat2.national-geographic.pl,  wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do zgłoszenia tekst do 1 tys. znaków z uzasadnieniem „Dlaczego właśnie Ty powinieneś jechać na Traveler Adventure Team?” oraz  wykonane przez siebie zdjęcia, minimum 1 maksimum 3.  Czekamy do 16 listopada!

Relacja z wyjazdu prowadzona na bieżąco na blogu www.tat2.national-geographic.pl oraz na profilu NG Traveler na Facebooku.