Złoty środek na udany seks

Złoty środek na udany seks to wielkie badanie internautów, które ma odpowiedzieć na pytanie jaki jest nasz seks i jakie są jego związki z internetem.

Właśnie ruszyło wielkie badanie seksualności polskich internautów. Test dostępny w sieci składa się z 33 pytań na temat relacji seks – internet. Jak często się kochamy? Czego oczekujemy od znajomości zawartej w sieci? Czy zdarzyło nam się odbyć stosunek z osobą poznaną w internecie? Czy korzystamy ze środków poprawiających naszą sprawność seksualną? – między innymi na takie pytania odpowie polski internauta. Od  2 do 31 grudnia może wziąć w nim udział każdy użytkownik sieci. Badanie dostępne jest na stronie www.zlotysrodek.com/ankieta  Pytania do badania opracował znany polski seksuolog – prof. Zbigniew Izdebski.

W badaniu tym może wziąć udział każdy internauta pod warunkiem, że jest pełnoletni. Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem www.zlotysrodek.com/ankieta Wypełnienie kwestionariusza jest całkowicie anonimowe i trwa około 10 minut. W celu zachęcenia internautów do wzięcia udziału w projekcie, dla wybranych osób, które w ankiecie dodatkowo zakończą w najciekawszy sposób zdanie „Zdrowie seksualne to…” została przygotowana nagroda w postaci zestawu kosmetyków.

  

Badanie seksualności polskich internautów oraz strona edukacyjna www.zlotysrodek.com stanowią element edukacyjnej kampanii Polpharmy na temat zdrowia seksualnego i wpisują się w inne działania edukacyjne związane ze zdrowiem seksualnym, takie jak np. Ogólnopolski Program Zdrowia Seksualnego. Podstawowym celem, jaki stawiają przed sobą organizatorzy kampanii jest zwrócenie uwagi na fakt, że zdrowie seksualnego jest ważnym elementem naszego życia.  Działania edukacyjne mają zachęcać  do podejmowania tematów związanych z seksualnością, zarówno z partnerem jak i w kontaktach z lekarzem. Badanie realizuje Centrum Badań Marketingowych INDICATOR na zlecenie firmy farmaceutycznej Polpharma.

  

Strona internetowa www.zlotysrodek.com – Złoty środek na udany seks, to interaktywna strona poświęcona wszelkim aspektom życia seksualnego. Figlarnie i z pazurem, tylko dla dorosłych lecz bez pornografii. Strona jest interaktywna, daje możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na temat seksualności, nawet w formie video.  Zawiera treści edukacyjne, porady eksperta, odczarowuje mity i przedstawia fakty dotyczące naszej seksualności. h.k.