Znamy finalistki V edycji konkursu Bizneswoman Roku

W finale V edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Sukces pisany szminką i Radio PiN znalazło się 20 finalistek z całej Polski.

Zwyciężczynie w kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut i Działalność na rzecz kobiet poznamy już 11 lutego podczas uroczystej gali, która odbędzie na Giełdzie Papierów Wartościowych. Natomiast od 18 stycznia do 6 lutego Internauci mogą głosować na kandydatkę, która otrzyma dodatkową „Nagrodę publiczności”.

Organizatorzy konkursu Bizneswoman Roku ogłosili dziś listę 20 finalistek – kobiet, które wyróżniają się pod względem przedsiębiorczości, kreatywności i innowacyjności, a także pasji i wytrwałości. Spośród nich członkowie jury pod przewodnictwem dr Ireny Eris wybiorą 4 laureatki w kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut oraz Działalność na rzecz kobiet. Nazwiska czterech Bizneswoman Roku 2013 zostaną ogłoszone 11 lutego podczas uroczystej gali w budynku Giełdy Papierów Wartościowych.

– Jakość zgłoszonych projektów, stopień ich innowacyjności oraz prezentowane efekty finansowe a także potencjał rozwoju startujących biznesów, spowodowały, że bardzo trudne było w tym roku wyłonienie finalistek w kategoriach Moja Firma, Debiut Roku i Korporacja.  Nad całością na szczęście czuwał audytor konkursu PwC, wykorzystując swą szeroką wiedzę, ekspertyzę i doświadczenie w biznesie, co pozwoliło dokonać ostatecznego wyboru finalistek w 4 kategoriach. – mówi Olga Kozierowska – organizatorka konkursu.

Oprócz tytułu „Bizneswoman Roku 2013” finalistki mają szansę na „Nagrodę publiczności 2013”. Głosowanie ruszy 18 stycznia na stronie radiopin.pl i potrwa do 6 lutego. Specjalnie na potrzeby konkursu zostanie uruchomiona platforma, na której Internauci będą mogli oddać swój głos na wybraną kandydatkę. Na stronie znajdą się także prezentacje wybranych projektów.

Lista finalistek jest dostępna na oficjalnej stronie konkursu oraz na stronach współorganizatorów, czyli Radia PiN oraz Sukcesu pisanego szminką. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie www.bizneswomanroku.pl.

Partnerem strategicznym konkursu jest Grupa PZU, zaś audytorem i partnerem prawnym konkursu jest PwC.

Lista finalistek w 4 kategoriach:

Kategoria Moja Firma:

Izabela Cybulska, Smartino Sp. zo.o. (właścicielka marki La Millou parent`s pride)

Joanna Komorniczak, Marka “My Tummy” – Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o.

Izabela Nowakowska, Centrum Pingwinek

Beata Zając, TAS Sp. z o.o.

dr Anna Zaroda-Dąbrowska, Orange Hill Sp. z o.o.

Kategoria Korporacja:

Bożena Chmielarczyk, Dyrektor Generalny i Prezes  Eniro Polska Sp. Z o.o.

Magdalena Kempiński, Dyrektor komunikacji, Dalkia Warszawa S.A.

Ewa Misiak, Prezes zarządu, Przewodnicząca RN, Wiceprezes Fundacji,Work Service SA, People Care (Baby&Care)

Anna Wicha Dyrektor Generalny – Adecco Poland Sp. Z o.o.

Monika Zagajska, Kierownik channel marketingu i eventów, Idea Bank

Kategoria Debiut:

Agnieszka Chmielewska, Dogadamycie.pl

Anna Czerwoniec, Vitainsilica

Agnieszka Podlaska, Junior Odkrywca

Mirka Puczko, Peopleread.me

Karolina Skutela, BUBBLE SHOES

Kategoria Działalność na rzecz kobiet:

Agnieszka Bilińska, Vital Voices

Ida Karpińska, Kwiat Kobiecości

Joanna Keszka, Barbarella.pl

Regina Stawnicka Za projekt GE Women’s Network w Banku BPH

Kamila Sidor,  Geek Girls Carrots