Zostań liderką własnego życia!

Jesteś gotowa na zmianę? Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce? Marzy Ci się własny biznes? Pomożemy Ci wystartować! Weź udział w IV edycji Szkoły Liderek, wyzwól w sobie sprawczość, znajdź najlepszy dla siebie pomysł na biznes, sprawdź się w działaniu i zostań liderką własnego życia!

Rusza nabór do IV edycji Szkoły Liderek Akademii Kobiet Sukcesu, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet, tym razem pod hasłem “Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu”!

Szkoła Liderek to unikalne studium, którego celem jest wyzwalanie kobiecej przedsiębiorczości, rozumianej zarówno jako prowadzenie własnej firmy jak i przede wszystkim proaktywna postawa życiowa. Obejmuje 6 weekendowych zjazdów w okresie od października 2014 do kwietnia 2015 r.

Celem Szkoły Liderek jest wspieranie kobiet w stawaniu się liderką własnego życia, osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły oraz dostarczenie praktycznych narzędzi do sprawdzenia się w działaniu, m.in.  umożliwienie realizacji własnych projektów w ramach studium oraz wymyślenia od zera konceptu własnego biznesu i przetestowania go z pomocą doświadczonych mentorów i praktyków biznesu.

Dla kogo jest ten program?

  • dla wszystkich kobiet, które chcą wziąć życie we własne ręce i otworzyć własny biznes 
  • zarówno dla osób, które już mają wstępny pomysł na biznes i potrzebują go rozwinąć i dopracować, jak i dla osób, które w ogóle nie mają pomysłu i chcą go znaleźć
  • zarówno dla kobiet już zdecydowanych na otwarcie własnego biznesu, jak i dla tych, które chcą sprawdzić, czy własny biznes jest dla nich i zdobyć kompetencje niezbędne w byciu sprawczą liderką własnego życia

Dlaczego warto aplikować do Szkoły Liderek?

Z pewnością udział w Szkole Liderek wzmocnił moje poczucie własnej wartości a także poczucie sprawstwa. Dzięki realizacji projektu grupowego, którym była konferencja, stałam się odważniejsza w kontaktach biznesowych. Spotkania z różnymi ludźmi utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto robić to o czym się marzy i że realizacja tego jest możliwa. Doświadczenia te dały mi dużą siłę i wiarę w siebie.

Anna Dorot, Absolwentka III edycji Szkoły Liderek

  • Odkryjesz własny potencjał biznesowy oraz wykreujesz pomysł na własny biznes, który pozwoli Ci ten potencjał rozwijać
  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę oraz umiejętności biznesowe
  • Przez cały okres studium będziesz wzmacniać kompetencje liderki własnego życia, takie jak m. in.: proaktywność, skuteczność we wdrażaniu pomysłów, umiejętność promowania siebie i własnego biznesu
  • Będziesz mogła czerpać z synergii grupy – wymiany pomysłów i kontaktów, wzajemnej inspiracji i wspierania się w dążeniu do celu.

Szkoła Liderek to jedyny tak praktyczny program wyzwalania Twojej sprawczości!

Wszystkie zjazdy będą odbywać się w Warszawie, w siedzibie Partnera Strategicznego Szkoły Liderek Inspiration Space na ul. Czeczota 8/3.

Partnerzy IV edycji Szkoły Liderek: Inspiration Space, Chiltern Business Farm, BNI, Integria, Jimdo, Atena Research&Consulting.  Patronat medialny: Sukces Pisany Szminką

Tylko 16 miejsc czeka na najbardziej zmotywowane osoby, które czują się gotowe, aby wziąć życie w swoje ręce. Aplikuj już dziś!

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek