Zostań uczniem czarnoksiężnika!

Już od 3 grudnia na Blu-ray i DVD dostępny jest „Uczeń czarnoksiężnika” – film pełen magii i niesamowitych efektów specjalnych, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom niezwykłych historii. Z okazji premiery tego wyjątkowego filmu stworzony został specjalny program dedykowany młodym adeptom sztuki magicznej, w którym to – wyjątkowo – słynny polski iluzjonista Maciej Pol wprowadzi wszystkich widzów w tajemniczy świat iluzji i magii!

Maciej Pol – najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach i estradach m.in. w Wiedniu, Paryżu, Chicago i Dreźnie – zgodził się zdradzić kilka swoich magicznych trików. Dokona tego w ramach specjalnego programu „Zostań uczniem czarnoksiężnika!”, którego kolejne odcinki będą publikowane na łamach serwisu YouTube.com

Za jego sprawą wszyscy młodzi adepci sztuki magicznej otrzymają niezwykłą szansę wkroczenia w świat czarów i podjęcia nauki magicznych trików. Począwszy od 6 grudnia Maciej Pol będzie prezentować i wyjaśniać jedną wyjątkową sztuczkę dziennie. Dzięki temu każdy będzie miał szansę poznać tajniki iluzji oraz nauczyć się prostych trików, które będzie mógł później zaprezentować w gronie przyjaciół czy rodziny. Z każdym kolejnym dniem liczba ujawnionych sztuczek będzie rosnąć, a wraz z nią – umiejętności wszystkich uczestników zabawy! W ten sposób każdy z Was będzie mógł wcielić się w rolę tytułowego „Ucznia czarnoksiężnika” i przeżyć wyjątkowe chwile w świecie owianym aurą magii.

Zapraszamy do zabawy!

https://www.youtube.com/user/CDPDVD

Pierwszy trik można obejrzeć tu:

Dzięki programowi Macieja Pola, film „Uczeń czarnoksiężnika” dostarczy nam jeszcze więcej emocji i wrażeń. Obraz Jona Turteltauba opowiada o starciu dwóch potężnych czarnoksiężników – Balthazara Blake’a (Nicolas Cage) i Maxima Horvatha (Alfred Molina), byłych uczniów dobrego maga Merlina. Blake, mistrz magii, pragnie ochronić Nowy Jork przed zagrażającymi mu siłami zła. Uosabia je Horvath, zbiegły z tajemniczego więzienia zwanego Grimholdem. Ocalenie miasta przed zagładą nie jest jednak prostym zadaniem, dlatego też Balthazar pozyskuje do współpracy Dave’a Stutlera (Jay Baruchel), z pozoru przeciętnego chłopaka mającego ukryty magiczny potencjał. Czarnoksiężnik przeprowadza swojego opornego protegowanego przez przyspieszony kurs magii. Dave będzie musiał wykrzesać z siebie całą odwagę, by przetrwać szkolenie, ocalić miasto i zdobyć ukochaną.

 

Z filmem „Uczeń czarnoksiężnika” wyruszysz w podróż po mrocznych zakamarkach Nowego Jorku i zanurzysz się w tajemniczym świecie  magicznych intryg. Ten trzymający w napięciu film w wersji na Blu-ray i DVD zachwyci wszystkich członków rodziny, oferując wspaniałą zabawę w najwyższej możliwej jakości obrazu!

Dodatki specjalne w „Uczniu czarnoksiężnika”:

DVD:
•    Dokument o kulisach kręcenia filmu
•    Sceny niewykorzystane

Blu-ray:

•    Magia w wielkim mieście
•    Nauka i czarodziejstwo
•    Prawdziwa magia
•    Zawsze modny Drake Stone
•    Grimhold: Niecne dzieło sztuki
•    Encantus
•    Wilki i szczeniaki
•    Najfajniejszy samochód na świecie
•    Sceny niewykorzystane
•    Wpadki

Film ukazał się 3 grudnia na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

Więcej:magiaNews