Bestsellery książkowe: B.A. Paris - "Pozwól mi wrócić"  

Ten tytuł stanowi swoistą rozprawę nad obiema stronami ludzkiej natury - dobrą i złą. Gdy Finn traci ukochaną, chce całkowicie odciąć się od przeszłości, żyjąc w przekonaniu, że nigdy już jej nie spotka. Czy związek z siostrą zaginionej rzeczywiście może być kluczem otwierającym drzwi do nowego życia?

Światowe bestsellery książkowe: Michelle Frances - "Ta druga"

Carrie przez całe swoje życie dążyła do perfekcji. Jako 40-latka jest uznaną producentką telewizyjną i żoną sławnego scenarzysty. Posiada dwa piękne domy. Gdy odchodzi na urlop macierzyński, swoje obowiązki stara się powierzyć osobie możliwie najbardziej kompetentnej. Emma pozornie świetnie sprawdzi się w roli jej zastępcy - jest niezwykle skrupulatna i drobiazgowa. Niebawem okazuje się, że Carrie zatrudniła psychopatkę

Najnowsze bestsellery książkowe: K.N. Haner - "Zły czas"

W tej książce namiętność przeplata się z intrygą, która ze strony na stronę staje się coraz gęstsza. To opowieść "królowej koki" - kobiety wrzuconej w samo centrum mafijnego świata, w którym liczą się pieniądze i układy, a jeden nierozważny krok jest równoznaczny ze śmiercią. W takim otoczeniu rozwija się namiętny, ale i niebezpieczny romans

Najlepsze książki bestsellery: Stephen King - "TO"

Derry to jedno z wielu małych miasteczek w USA, którego mieszkańcy toczą nudne, senne życie. Tak przynajmniej było w przeszłości. Od jakiegoś czasu w mieście dzieją się niepokojące rzeczy. Spokój mieszkańców burzy mieszkające w kanałach zło, co jakiś czas przybierające cielesną postać. Jako klaun Pennywise, tytułowe "TO" bierze na celownik najmłodszych mieszkańców Derry. Grupa dzieci zamierza przeciwstawić się potworowi.

Bestsellery książkowe: John Grisham - "Firma"

Pochodzący z ubogiej rodziny Mitchell McDeere kończy prawo na Uniwersytecie Harvarda. Jako jeden z najlepszych absolwentów, może dosłownie przebierać w ofertach pracy. Jego uwagę zwraca propozycja złożona przez małą kancelarię z sennego Memphis. Niedorzecznie wysoka kwota, jaką McDeere'owi proponuje firma, przeważa szalę. Niebawem okaże się, że jego wymarzone życie zmieni się w koszmar. Bystry prawnik orientuje się, że kancelaria adwokacka jest tylko przykrywką dla pralni mafijnych pieniędzy

Hity książkowe: Graham Masterton - "Śpiączka"

Michael i jego dziewczyna uczestniczą w wypadku samochodowym. Kobieta ginie, mężczyzna po pewnym czasie odzyskuje przytomność. W niewielkim szpitalu zaczyna powoli wracać do zdrowia. W końcu zauważa, że wokół niego dzieje się mnóstwo dziwnych rzeczy - ludzie zaczynają ginąć bez śladu, a wszystko owiane jest aurą tajemnicy.

Książki bestsellery: Louisa May Alcott - "Małe kobietki"

Gdy mąż Marmee wyrusza na front, ciężar wychowania ich czterech córek spada na jej barki. Rodzina boryka się z trudną sytuacją finansową, mimo to wszystkich łączy silna więź. Marmee stara się zaszczepić w córkach poczucie niezależności, ale nie będzie to łatwe, tym bardziej, że każda z nich przedstawia zupełnie inny charakter.

Bestsellery wydawnicze: Rafał Pacześ - "Grube wióry"

Najpopularniejszy polski komik w charakterystyczny dla siebie sposób rozkłada na czynniki pierwsze osobowość współczesnego mężczyzny. Książka przedstawia pokręcone życie Oskara i Wiktora. Połączeni przyjaźnią zaczynają realizować swój całkowicie irracjonalny plan.

Polskie książki bestsellery: Olga Tokarczuk - "Księgi Jakubowe" 

Rok 1752. Katarzyna Kossakowska wraz z towarzyszącą jej Elżbietą Drużbacką przybywa na Podole, gdzie wita ją proboszcz Chmielowski. Okazuje się, że oboje świetnie się dogadują. Łatwo odnajdują wspólne tematy, a ich znajomość zaczyna przybierać nieoczekiwany obrót

Bestsellery książki: Remigiusz Mróz - "Halny"

Od chwili, gdy Wiktor Frost ujął Bestię z Giewontu, Tatry znów stały się oazą spokoju. Do czasu. Silny wiatr przyniósł ze sobą nowy koszmar. Zaczynają ginąć ludzie, a sposób popełniania zbrodni łudząco przypominają metody ujętego 3 lata wcześniej seryjnego mordercy.