Spiesz się, zostało niewiele czasu, by upolować tę świetną zmywarkę Bosch taniej

Przed Wielkanocą mieliśmy naprawdę sporo obniżek i chociaż ten promocyjny szał trochę już przystopował, nadal natrafić można na ciekawe oferty. Jedną z nich jest obniżka ceny zmywarki Bosch Serie 4 SMV4ECX14E, zwłaszcza że można ją połączyć z kilkoma innymi promocjami.
Spiesz się, zostało niewiele czasu, by upolować tę świetną zmywarkę Bosch taniej

Zmywarkę Bosch Serie 4 SMV4ECX14E kupisz teraz taniej

Wybór odpowiedniej zmywarki może być nie lada problemem, zwłaszcza biorąc pod uwagę mnogość dostępnych na rynku modeli. Sprzęty marki Bosch Serie 4 zasługują na szczególną uwagę dzięki bardzo przydatnym funkcjom, jakie oferują. Przede wszystkim są o modele bardzo pojemne, przez co bez trudu zmieścimy tam nawet duże talerze. Kosze są regulowana, a dodatkowo mamy tutaj specjalną szufladę na sztućce, więc nie zabieramy sobie miejsca na dolnych poziomach nieporęcznym koszykiem.

Bosch Serie 4 SMV4ECX14E został wyposażony w prosty i czytelny wyświetlacz, który odmierza czas cyklu, a także wyświetla przydatne informacje, takie jak brak soli czy płynu nabłyszczającego. Fajnym dodatkiem jest tutaj przycisk Favourite, który można zaprogramować w aplikacji Home Connect lub z poziomu panelu zmywarki, ustawiając tam ulubioną kombinację opcji i programów. To oszczędność czasu, bo nie będziemy musieli za każdym razem ustawiać wszystkiego od początku.

Czytaj też: Welcome to BESPOKE AI – Samsung przestawia najnowszą linię inteligentnych urządzeń AGD

Kolejnymi oferowanym tu udogodnieniem jest automatyczne otwieranie drzwi po zakończeniu programu, co zapobiega skraplaniu się wody i pomaga w lepszym suszeniu naczyń. Na uwagę zasługuje również technologia ActiveWater, zmniejszająca zużycie wody i energii, przy zapewnieniu świetnej wydajności.

Bosch Serie 4 SMV4ECX14E zużywa 9,5 litra wody w trybie Eco i 74 kWh prądu na 100 cykli ECO, a jej klasa energetyczna to wysokie C. Do dyspozycji jest sześć programów – Garnki 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Cichy 50 °C, Godzinny 65 °C i wspomniany wcześniej program ulubiony, który sami sobie dostosujemy do własnych potrzeb. Wymiary urządzenia wynoszą 59,8 x 81,5 x 55 cm.

Czytaj też: Flagowy odkurzacz Dyson w świetnej cenie. Do tego z gratisami

W sklepie RTV Euro AGD możemy kupić tę zmywarkę za 2779 złotych, o ile do 16 kwietnia skorzystamy z kodu RONM04160424C. Przy okazji można załapać się na trzy dodatkowe okazje. Pierwszą już zapewne znacie, bo obowiązuje ona od jakiegoś czasu w tym sklepie – 33% taniej na drugi tańszy produkt. Poza tym można również zgarnąć kod rabatowy o wartości 200 złotych na kolejne zakupy, a także zwrot w wysokości 320 złotych od firmy Bosch. W tym przypadku należy po zakupie dodać opinię o urządzeniu, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.