Chata według małolata

Oto finałowe prace tegorocznej edycji światowego konkursu Electrolux Design Lab. Studenci mieli za zadanie zaprojektować urządzenia domowe dla swoich rówieśników

STRATHOSPHERE

Młodzi mają to do siebie, że brudne rzeczy zamiast do pralki rzucają zazwyczaj na krzesło. Trzeba to wykorzystać! Oto oparcie, który emituje świeże powietrze, odświeżając przy okazji garderobę.

FLATSHARE

Ten projekt zwyciężył jednogłośnie, rozwiązuje bowiem problem wspólnej lodówki, znany mieszkańcom stancji i akademików. Każdy dba o swój moduł, który można łatwo zdemontować. Właściciel funduje agregat.

DRAWER

Student spędza większość czasu przy biurku. Życie ma ułatwić mu szafka, która mieści w sobie kuchnię. Jest szuflada na garnki, lodówka I płyta grzewcza.

COOX

Goście czekają w pokoju, a gospodarz pichci dla nich w kuchni? Ten stół na to nie pozwoli. Można go przewieźć w dowolne miejsce, by wspólnie coś ugotować. Potem można przy nim zjeść.

SOOK

Wyjmujesz z lodówki to, co tam masz, i ważysz. Urządzenie analizuje dane i proponuje ci danie oraz podaje przepis, który pobiera z Internetu.

E-BAG

Ile razy wyjmowałeś z torby roztopiony batonik i ciepłą colę? W tej torebce chłodzącej nic się nie rozpuści. Akumulatory ładują się podczas machania.

IBASKET

Niewielka pralka, którą spokojnie można postawić w pokoju. Jest efektowna, białe kloce bije na głowę!