Park podzielony jest na cztery strefy tematyczne. Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z potężnymi, największymi w Polsce, a nawet Europie Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Hyperion i Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Można także tu znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie. W parku znajdziemy również wodną strefę Water Park inspirowaną tropikalną wyspą, w której możemy się zrelaksować.

Nowością 2018 roku jest Hyperion – Największy mega coaster w Europie! Producenci tej niesamowitej atrakcji zadbali o to, aby emocje z przejażdżki zostały w nas na zawsze.

Wysokość konstrukcji osiąga 77 metrów, a prędkość do jakiej możemy rozpędzić się podczas jazdy po 1450-metrowym torze to aż 142 km/h!

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia został stworzony z myślą o każdym Gościu, a wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do parku rozrywki!

 

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ W ENERGYLANDII

Od 4 do 18 października cała przestrzeń Energylandii zamieni się w jesienną krainę. Uliczki parku przyozdobią związane z tą porą roku kwiaty oraz ponad 50 ton dyń! Oblicze parku odmieni się jakby korespondując z kalendarzem i stanie się wizytówką Polskiej Złotej Jesieni.

Menu w restauracjach zostało skomponowane, specjalnie na tę okazję przez najlepszych szefów kuchni, więc karty dań z całą pewnością zaskoczą Was swoimi jesiennymi propozycjami.

 

HALLOWEEN TIME

Na koniec sezonu musicie przygotować się na coś specjalnego! Halloween Time w Energylandii to czas, w którym tajemnicze niespodzianki parku i magiczne stylizacje animatorów zaskoczą Was pomysłowością i pozwolą poczuć istotę tego coraz bardziej popularnego święta! Halloweenową stylizację parku można zobaczyć od 18 do 28 października. Warto także odwiedzić Energylanię w sobotę 27.10 wtedy będzie tam organizowany event pt. Halloween Night- po 18:00 bilety będzie można kupić za 50% ceny: https://hn.energylandia.pl