Kup Galaxy Watch 6 Classic i odbierz pieniądze od Samsunga. Przydadzą się na świąteczne prezenty

Samsung lubi organizować promocje typu cashback, oferując swoim klientom zwrot gotówki za dokonanie zakupu. Tym razem oferta dotyczy najnowszego smartwatcha Galaxy Watch 6 Classic. Na jaki zwrot można liczyć i jak się na niego załapać?
Kup Galaxy Watch 6 Classic i odbierz pieniądze od Samsunga. Przydadzą się na świąteczne prezenty

To idealny moment na zakup Galaxy Watch 6 Classic

Pod koniec lipca południowokoreański gigant przywrócił do oferty model Classic, a wraz z nim fizyczny obrotowy pierścień, za którym tęsknili fani marki. Galaxy Watch 6 Classic dostał korpus wykonany ze stali nierdzewnej i dostępny jest w dwóch rozmiarach:

  • S – 43 mm, ekran 1,31”,
  • L – 47 mm z 1,47-calowym wyświetlaczem.

Czytaj też: Vivo Watch 3 szykuje się do premiery. To pierwszy smartwatch z autorskim systemem operacyjnym BlueOS

Powiększono też pojemność akumulatorów. Zegarek w rozmiarze S oferuje ogniwo o pojemności 3000 mAh, a ten w wersji L – 425 mAh. Zadbano też o lepsze zarządzanie energią oraz ulepszenia funkcji zdrowotnych, dodając opcję ciągłego monitoringu pracy serca, wykrywania upadku, wiadomości SOS z możliwością przekazania informacji zdrowotnych, zaawansowanych funkcji śledzenia cyklu (przewidywanie cyklu na podstawie temperatury skóry), monitorowania ciśnienia tętniczego (kalibracja ciśnieniomierza niezbędna raz w miesiącu) czy analizy składu ciała. Samsung ulepszył też trenera snu, który da użytkownikom więcej wskazówek, do których będziemy mieli dostęp z poziomu zegarka. 

Czytaj też: Najnowsza wersja watchOS miała ulepszyć Apple Watch, tymczasem je zepsuła

Z tych i jeszcze większej ilości funkcji będą mogli korzystać posiadacze Galaxy Watch 6 Classic. Dzięki najnowszej promocji smartwatch można zgarnąć taniej, a dokładnie – odzyskać zwrot części wydanych pieniędzy. Samsung oddaje aż 500 złotych, które można wydać na prezenty z okazji zbliżających się świąt. By otrzymać cashback, należy do 19 listopada zakupić urządzenie na stronie Samsunga lub u jednego z partnerów handlowych, takich jak Media Markt, Neonet, x-kom czy RTV Euro AGD.  Następnie do 26 listopada konieczne jest wypełnienie formularza znajdującego się tutaj.

Czytaj też: Kolejne Apple Watch dostaną jeszcze więcej funkcji pomagających dbać o zdrowie

Następnie czekamy już tylko na pozytywną weryfikację ze strony firmy, a jeśli ta nastąpi, na nasze konto podane w formularzu zostaną przelane pieniądze. Na to firma ma 14 dni kalendarzowych.