Jak znaleźć pracę życia? Dowiesz się podczas bezpłatnego webinaru

W najbliższy czwartek, 8 czerwca 2017, Patrycja Załug opowie, jak krok po kroku znaleźć satysfakcjonującą pracę. Udział w warsztatach online jest bezpłatny.

Skoro przyciągnął Cię tytuł webinaru, to prawdopodobnie jesteś w jednej z trzech sytuacji:

  • Codziennie rano z trudem wstajesz do pracy, robisz to, czego nie lubisz i marzysz o zmianie.
  • Masz niezłą pracę, z której jesteś zadowolona, ale czujesz, że to nie jest do końca “to”.
  • Nie masz pracy, bo np. właśnie dostałeś wypowiedzenie albo kończysz urlop macierzyński i na serio zastanawiasz się czego chcesz.

Jeśli tak, to idealnie trafiłaś. Podczas tego webinaru dowiesz się, jak krok po kroku znaleźć satysfakcjonującą pracę. Webinar będzie doskonałą okazją, by podjąć 5-tygodniowe wyzwanie, podczas którego odpowiesz sobie na ważne pytania i zyskasz jasność, jaka praca da Ci spełnienie, radość i poczucie sensu. Dowiesz się także, co powinnaś  zrobić, aby taką pracę znaleźć.
 
Podczas tego webinaru poznasz zestaw 5 pytań, które warto sobie zadać, by odnaleźć pracę życia,  zainspirujesz się do szukania życiowego spełnienia; dowiesz się, jak odkryć swoją misję i przekuć ją w konkretne zajęcie.
 
Webinar poprowadzi Patrycja Załug, która od 7 lat z sukcesem prowadzi własny biznes, ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej, kobiecej pewności siebie. Jest współzałożycielką Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet. Patrycja stworzyła także projekt „Codziennie Pewna Siebie”, który stał się inspiracją do powstania jej najnowszej książki „Codziennie Pewna Siebie. 8-tygodniowy trening budowania pewności siebie dla kobiet”.
 
Udział w internetowych warsztatach „Znajdź pracę życia” jest bezpłatny. Wystarczy kliknąć w link i zgłosić chęć udziału.

Bezpłatny Webinar „Znajdź pracę życia”
Czwartek, 8 Czerwca 2017, 20:00
Zapisy: https://app.webinarjam.net/register/40808/13f3ffc784