Liderki w akcji, czyli sukcesy, inspiracje i wydarzenia

25 kwietnia, w godzinach 17.45-21.00 w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się konferencja Akademii Kobiet Sukcesu “Liderka Własnego Życia”

Tłumy uczestniczek, niebywała kobieca energia, mnóstwo ciekawych gości, rewelacyjne warsztaty – tak w skrócie można opisać to, co się działo na konferencjach organizowanych przez Adeptki studium przedsiębiorczości Szkoła Liderek (konferencji networkingowej “Twoja Pasja Twoją Firmą” 7 kwietnia oraz konferencji edukacyjnej “C.U.D.- Ciało Umysł Dusza Kobiety”, która się odbyła 23 marca).

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak powstawały obydwa projekty i jak udało się je zrealizować zupełnie bez budżetu, weź udział w konferencji Akademii Kobiet Sukcesu “Liderka Własnego Życia”. W programie wiele inspirujących wystąpień – m.in. Adeptek II edycji Szkoły Liderek, które opowiedzą jaką przeszły drogę od decyzji, by wziąć sprawy w swoje ręce do momentu zrealizowania projektu. Założycielki Akademii Kobiet Sukcesu – Małgorzata Smoczyńska i Patrycja Załug opowiedzą o tym, jak urządzać własne życie w zgodzie ze sobą oraz jak stworzyć sobie przestrzeń na realizację marzeń.  Natomiast goście specjalni – m.in. Nina Kowalewska-Motlik oraz Małgorzata Bartler – niezwykłe kobiety sukcesu, podzielą się swoją historią o tym, jak stały się liderkami własnego życia, udowadniając swoim przykładem, że naprawdę wszystko jest w naszych rękach!

ZAPISZ SIĘ, póki są jeszcze miejsca!


A może Ty także czujesz potrzebę realnej zmiany i jesteś gotowa, by wziąć sprawy w swoje ręce? Chcesz stać się Liderką Własnego Życia? 

Cały czas trwa rekrutacja do III edycji Szkoły Liderek, w ramach której Ty także – podobnie jak Adeptki obecnej edycji, będziesz mogła doświadczyć w praktyce tego, jak to jest być liderką i kobietą sprawczą. 

W każdej z nas tkwi niebywałe bogactwo zasobów! Jedyne co musimy zrobić, to pozwolić im się ujawnić – a to może się zadziać tylko poprzez działanie! Energetyczna atmosfera w Szkole Liderek sprawi, że każda kobieta poczuje swoją moc i siłę. Spróbuj i Ty!

W trzeciej edycji Szkoły Liderek – interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet stworzonego przez Akademię Kobiet Sukcesu i Instytut Przemiany możesz aplikować aż do dwóch różnych programów edukacyjnych:

1. “Liderka Własnego Życia” – dla kobiet chcących wziąć sprawy w swoje ręce, sprawdzić się w działaniu i wzmocnić pewność siebie 

2. Nowość! Od Pomysłu do Biznesu” – dla kobiet pragnących otworzyć własny biznes, który odniesie sukces rynkowy oraz rozwinąć w sobie kompetencje przedsiębiorcy 

W każdym z powyższych programów czeka 12 miejsc dla kobiet najbardziej zmotywowanych, gotowych na zmianę i chcących wziąć sprawy w swoje ręce. Aplikuj już teraz – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz rozmowa rekrutacyjna. Wypełnij formularz rekrutacyjny.

Uczestniczki będą miały możliwość udziału w studium o wartości ponad 9 000 zł, przy wkładzie własnym jedynie 2850 pln (program „Liderka Własnego Życia”) lub 3500 pln (program „Od Pomysłu do Biznesu”). Jest to możliwe m.in. dzięki wsparciu Partnerów Strategicznych jakimi są: Noa Cowork oraz Inspiration Space.