Najnowsze smartfony Infinix zachwycają kolorami i świetnymi cenami

Niby większość z nas od razu po zakupie nowego smartfona wkłada go do etui ochronnego, jednak to wcale nie sprawia, że design telefonu jest dla nas bez znaczenia. Wręcz przeciwnie, lubimy, kiedy nasze urządzenia wyglądają ładnie, a kiedy dodatkowo możemy kupić je w świetnej cenie, to podwójna korzyść. Właśnie takie modele znajdziemy teraz w ofercie Infinix.
Najnowsze smartfony Infinix zachwycają kolorami i świetnymi cenami

Polacy pokochali złote smartfony Infinix. Teraz najnowsze modele we wszystkich kolorach są dostępne w superofertach

Przyglądając się ofercie Infinix trudno nie zauważyć, że producent stawia duży nacisk na wygląd urządzeń. Nowe modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i z wieloma innowacjami, także w zakresie projektu. Mamy np. HOT 40i i HOT 40 Pro z fluorescencyjną, świecącą w ciemności obudową w kolorze zielonym albo ekologiczną skórę w seriach Note 40 i Zero 30. To właśnie Infinix, wcześniej w tym roku zaprezentował koncepcję technologii E-Color Shift, która umożliwia dowolną zmianę kolorów obudowy smartfona bez zużywania energii.

Czytaj też: Smartfony Galaxy S21 FE w końcu dostają asystenta aparatu. Jest jednak jedno „ale”

Polacy lubią, kiedy ich smartfon wygląda dobrze i co ciekawe, wcale im nie przeszkadza, kiedy obudowa bardzo rzuca się w oczy. Dobitnie świadczy o tym fakt, że kupując model Infinix NOTE 30 Pro sięgali po wersję złotą – właśnie w tym kolorze było 50% sprzedanych sztuk na naszym rynku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także złote smartfony z serii HOT i SMART, a niedawno debiutujący NOTE 40 Pro także skradł nasze serca i to pomimo faktu, że pojawił się tylko w wersji złotej lub zielonej. Najwyraźniej lubimy, kiedy nasz telefon przyciąga spojrzenie.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem okazała się dla nas otwartość polskich klientów na różne wersje kolorystyczne naszych smartfonów. Spodziewaliśmy się, że niekwestionowanym liderem sprzedaży będzie kolor czarny. Równocześnie, cieszę się, że Polacy wyraźnie polubili naszą markę, a nam udało się trafić w ich potrzeby, o czym świadczy fakt, że nasze trzy największe kategorie smartfonów z różnych półek cenowych — SMART, HOT oraz NOTE — mają równy udział w wynikach sprzedaży — mówi Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich

Infinix stara się w swoich smartfonach wprowadzać innowacje także w „środku”. Nie zobaczymy ich na pierwszy rzut oka, ale z pewnością będziemy z nich korzystać, bo sporo nowości dotyczy ładowania. Tu świetnym przykładem jest autorska technologia All-Round FastCharge w wersji 2.0, która zadebiutowała na pokładzie serii NOTE 40. Zapewnia ona funkcje bezpiecznego i szybkiego ładowania, a także ładowania bezprzewodowego, zwrotnego, inteligentnego ładowania nocą, w temperaturach do -20°C czy wieloprotokołowego.

Czytaj też: Huawei pracuje nad szóstą generacją swojego topowego składaka. Mate X6 zbliża się do premiery

Tym, co zasługuje również na uwagę, są ceny modeli producenta, zwłaszcza teraz, kiedy większość nowych smartfonów Infinix dostępna jest w superofertach nawet od 336 zł. Promocje wiosenne dotyczą wszystkich serii, które trafiły na polski rynek w 2024 r., obejmujących modele: NOTE 40 Pro, NOTE 40, HOT 40 Pro, HOT 40i oraz SMART 8. Pamiętajcie również, że urządzenia te są sprzedawane w zestawie z kompletem akcesoriów: ładowarką z kablem, etui i słuchawkami przewodowymi, a serie NOTE 30 i 40 również ze szkłem hartowanym na ekran.

Jeśli interesuje was jakiś model, kupie go w autoryzowanym sklepie Infinix i największych sieciach handlowych.