Nowa wczasoprzestrzeń w Internecie – empiktravel.pl

Nowy portal turystyczny empiktravel.pl udostępnia bogatą ofertę wycieczek turystycznych w całej Europie i na świecie. Po empik.com i empikfoto.pl – pora na empiktravel.pl!

Każdy z nas myśli czasem o odpoczynku i możliwości naładowania akumulatorów. Kenia, Gruzja czy Dominikana? Dwa tygodnie na tureckiej plaży, a może aktywny wypoczynek  w Meksyku? Na wszystkich niezdecydowanych i spragnionych oderwania się od rzeczywistości już czeka serwis empiktravel.pl.

Portal empiktravel.pl udostępnia ponad 600 tysięcy ofert wycieczek turystycznych. W przyszłości planowane jest rozszerzenie oferowanych usług także o bilety lotnicze, miejsca noclegowe, rejsy, ubezpieczenia i wynajem samochodów. Empiktravel.pl jest w stanie dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Docelowo zapewni pełen zakres usług turystycznych.  Klienci mogą wybierać z bogatej oferty turystycznej. Co niezwykle istotne serwis współpracuje jedynie ze sprawdzonymi  biurami podróży, przewoźnikami i hotelami.

Nowy serwis ma przejrzystą strukturę i jest przyjazny użytkownikom. Jego oferta jest podzielona na kategorie ułatwiające nawigację. Fani okazji szybko znajdą je w kategorii „last minute” lub „HIT”. Szukający komfortu – mogą przejść od razu do kategorii „all inclusive”.

Wycieczki podzielono także na inspirujące kategorie tematyczne: „rozrywkowo”, „egzotycznie”, „kulturalnie” i „7+7”, czyli połączenie zwiedzania z wypoczynkiem stacjonarnym. Wyróżniająca się kategorią jest właśnie „kulturalnie”, która wpisuje się w misję całej sieci empik. Pozwala znaleźć wakacje które poszerzą horyzonty każdego podróżnika. Empiktravel.pl zatroszczył się także o specjalną ofertę na niezapomniane rodzinne wakacje, którą  można znaleźć w zakładce „z dziećmi”.

W serwisie dostępne są również praktyczne informacje i ciekawostki o wszystkich oferowanych kierunkach, a także przewodniki po wszystkich krajach do których turyści  mogą się udać dzięki empiktravel.pl.

Więcej:naukawakacje