Odtwarzacz MP4 Iriver E300 – Moda na Fitness.

Odtwarzacz muzyki marki Iriver łączący w sumie zalety dobrego brzmiania z funkcją treningu Fitness dla aktywnych uzytkowników

To pierwszy na rynku odtwarzacz z wbudowanymi aplikacjami typu Fitness. Ten praktyczny dodatek zdobędzie zapewne uznanie wśród ludzi aktywnie uprawiających sporty. Czujnik przeciążenia podczas treningu pokaże nam przede wszystkim ilość spalonych kalorii, przebyty dystans, ilość wykonanych kroków itp.

Do dyspozycji mamy 3 tryby:  biegania, chodzenia i jazdy na rowerze. Dodatkowo możemy zarządzać sobie historią treningów aby sprawdzać nasze postępy. Użytkownik ma także możliwość  wyznaczania sobie celów, które chce osiągnąć podczas danego treningu np. ilość spalonych kalorii, czas treningu itp.

Oczywiście producent  nie zapomniał o aspektach muzycznych i zadbał o to aby jakość przesyłanej muzyki uprzyjemniała  czas nie tylko podczas treningu ale również podczas zwykłego dnia. Player oferuje poza trybem użytkownika , 30 predefiniowanych ustawień EQ dzięki czemu bardzo łatwo dopasować brzmienie muzyki do aktualnych potrzeb, nawet  podczas szybkiego biegu.

Równie ciekawie prezentuje się interfejs. Jest prosty i daje mnóstwo satysfakcji podczas nawigacji. System skrótów ułatwia przechodzenie z jednego trybu w drugi.

Warto wspomnieć, że do dyspozycji użytkownika jest oczywiście Radio FM, Dyktafon i Wejście Liniowe. Nie można zapomnieć również o slocie na karty SDHC do przechowywania muzyki czy też innych danych.