Plus rozdaje zniżki na bilety na mecze z udziałem siatkarskich reprezentacji Polski

Plus jako dumny sponsor Polskiej Siatkówki, po raz kolejny przygotował dla swoich klientów zniżkę na zakup biletów na mecze siatkarskich reprezentacji Polski. Poczuj sportowe emocje na żywo i ciesz się z zaoszczędzonych pieniędzy.
Plus rozdaje zniżki na bilety na mecze z udziałem siatkarskich reprezentacji Polski

Kochasz siatkówkę i jesteś klientem Plusa? Operator ma dla ciebie coś specjalnego

Już od ponad 30 lat Grupa Polsat Plus wspiera promocyjnie i finansowo polski sport, a Plus od ponad ćwierćwiecza sponsoruje Polską Siatkówkę. Warto też wiedzieć, że w ostatnich miesiącach grupa została również Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, dzięki czemu będzie wspierać polskich sportowców m.in. podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina d’Ampezzo 2026.

Czytaj też: Grupa Polsat Plus uruchamia Liberty.eu, nowy sklep internetowy ze smartfonami

Zanim jednak rozpoczną się te wydarzenia, znacznie bliżej jest sezon reprezentacyjny 2024. Seniorskie kadry Polski zaczną go już w maju, a cykl spotkań będzie przygotowaniem do najważniejszego, rozpoczynającego się 26 lipca wydarzenia w tym roku – Igrzysk olimpijskich w Paryżu.

By umożliwić swoim klientom doświadczenie sportowych emocji na żywo, Plus po raz kolejny przygotował promocję na zakup biletów na mecze siatkarskich reprezentacji naszego kraju. Promocja obejmie wszystkie wydarzenia siatkarskie z udziałem seniorskich reprezentacji organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej, które odbędą się na terenie Polski.

Czytaj też: Wiosenna Mistrzowska Oferta Plusa dla całej rodziny. Trzy abonamenty w cenie jednego

By skorzystać z 15-procentowej zniżki, należy być klientem sieci Plus, a także wysłać bezpłatny SMS na numer 80150. Harmonogram bieżących spotkań oraz hasła dostępne są na www.plus.pl/siatkowka. Z kolei bilety kupimy na www.ebilet.pl. Zniżka umożliwia zakup maksymalnie 6 biletów przy jednej transakcji.

W najbliższym czasie będzie można kupić bilety na następujące rozgrywki:

  • 9-10 maja, mecz towarzyski kobiet Polska – Holandia w Bielsko-Białej – hasło BIEL
  • 15 maja, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Niemcy w Katowicach – hasło KATO
  • 16 maja, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Ukraina w Sosnowcu – hasło SOSNO