Polki w drodze ku spełnieniu

Aż 60% Polek nie czuje się w swoim życiu spełnione. Poczucie spełnienia kobiety identyfikują z poczuciem satysfakcji z tego co robią w życiu osobistym i zawodowym oraz w umiejętności osiągania równowagi w tych sferach.

Niezwykle istotna w doświadczaniu pełni jest możliwość spełniania własnych marzeń. Uczestniczki badania wskazują, że spełnienie można osiągnąć, gdy pozna się siebie, nauczy się żyć w zgodzie ze sobą oraz na tyle wzmocni poczucie własnej wartości i pewności siebie, że przestanie się przejmować opiniami innych ludzi.

Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, Akademia Kobiet Sukcesu stworzyła unikalną roczną grupę rozwojową „Kobieta Spełniona”. Jej celem jest stworzenie kobietom przestrzeni do integralnego i systematycznego rozwoju osobistego  w ciągu całego roku, dzięki czemu panie biorące udział w grupie rozwojowej będą mogły świadomie pracować nad tym, aby doświadczać spełnienia, obfitości i szczęścia w każdej istotnej sferze swojego życia.  Spotkania grupy będą odbywały się w Warszawie, przez cały 2014 rok, w drugą sobotę miesiąca, począwszy od 8 lutego br.

Udział w rocznej grupie rozwojowej Kobieta Spełniona to zaproszenie do uważnego przyglądania się swojemu życiu, aby zauważać wszystkie cuda, których doświadczamy na co dzień i uczyć się celebrowania każdej chwili, w której wydarza się szczęście.

Do udziału w grupie rozwojowej Kobieta Spełniona zapraszamy panie, które:

  • Pragną świadomie zadbać o swój integralny rozwój we wszystkich ważnych sferach życia: kariera zawodowa, pieniądze, zdrowie, pasje, zabawa i rekreacja, miłość, przyjaciele, rodzina, duchowość.
  • Pragną zrobić porządki w Twoim życiu, wymieść stare wzorce i schematy myślowe, i zaprosić nowe, które w pełniejszy sposób będą sprzyjały szczęściu i spełnieniu.
  • Systematycznie się motywować i czerpać pozytywną energię ze spotkań w życzliwym i wspierającym kobiecym gronie.

Spotkania grupy ruszają 8 lutego 2014 r. i potrwają do stycznia 2015 roku. W pierwszej edycji grupy będzie mogło wziąć udział 10 Pań. 

Prowadzenie: Patrycja Załug, dyplomowana trenerka i certyfikowany coach pewności siebie. Kontakt: tel. +48 721 761 769, e-mail: [email protected]

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://www.kobietyisukces.pl/warsztaty/grupy-rozwojowe/roczna-grupa-rozwojowa-kobieta-spelniona