Samsung zapowiada nowe pralki Bespoke AI. Już teraz można zyskać na nie rabat

Funkcje związane ze sztuczną inteligencją zaczynają wkradać się wszędzie, nawet do urządzań AGD, czego przykładem będą nowe pralki Samsung Bespoke AI. Choć jeszcze nie zadebiutowały, producent zachęca do trzymania ręki na pulsie, a robi to w sposób bardzo umiejętny – przy pomocy atrakcyjnej promocji.
Samsung zapowiada nowe pralki Bespoke AI. Już teraz można zyskać na nie rabat

Nowe pralki Samsung Bespoke AI przyniosą wygodne rozwiązania, które pozwolą oszczędzić czas i energię

To jeszcze nie premiera, ale dopiero zapowiedź, więc producent nie zdradza nam jeszcze zbyt wielu szczegółów. Jednak kilka rzeczy już wiemy. Przede wszystkim nowe pralki Bespoke AI zostaną wyposażone w rozwiązania AI, których celem jest oszczędność naszego czasu oraz energii elektrycznej. Model WW11DB8B95GBU4 będzie cechował się nawet o 40% wyższą energooszczędnością w porównaniu z poprzednią generacją pralek Bespoke AI posiadających klasę energetyczną A. Na pokładzie nowych pralek znajdzie się również technologia AI EcoBubble, umożliwiająca skuteczne i oszczędzające energię pranie nawet w niskiej temperaturze.

Czytaj też: Wybierz odkurzacz dopasowany do Twoich potrzeb, a Samsung zwróci Ci część pieniędzy, jakie na niego wydasz

Wszystko dlatego, że detergent, woda i powietrze łączą się w aktywną pianę jeszcze przed rozpoczęciem cyklu. Piana wnika potem w tkaniny i skutecznie je dopiera – zabrudzenia usuwane są nawet o 24% efektowniej, a zużycie energii w tym trybie może sięgać nawet 70%. Samsung zadbał też, by podczas takiego prania chronić kolor i fakturę ubrań, co odbywa się m.in. poprzez sprawdzanie rodzaju pranych materiałów i dostosowywanie do nich ilości piany, czasu i temperatury prania oraz szybkości obrotów bębna.

Zastosowane przez producenta technologie pozwalają oszczędzić czas także podczas samego prania – rozwiązanie QuickDrive gwarantuje skuteczne pranie w czasie nawet o 50% krótszym, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej skuteczności. Pozwala na to technologia Q-Bubble, czyli dynamiczne obroty bębna połączone z dodatkowym natryskiem wody. Oczywiście nie zabraknie możliwości zarządzania pralkami Bespoke AI z poziomu aplikacji SmartThings, gdzie będziemy mogli zaplanować cykl prania, dobrać odpowiedni program czy sprawdzać zużycie energii.

Czytaj też: Flagowy robot sprzątający Roborock S8 MaxV Ultra wyniesie sprzątanie na zupełnie nowy poziom

Południowokoreański gigant postanowił zachęcić klientów do oczekiwania na te pralki specjalną promocją. Akcja ruszyła 20 marca i potrwa do 2 kwietnia, a wszyscy, którzy zapiszą się na stronie otrzymają 150 zł zniżki na nowe pralki Bespoke AI.