Słuchajcie! Magazyn Coaching jest w wersji audio!

Mamy dla Was wyjątkowy prezent!
Słuchajcie! Magazyn Coaching jest w wersji audio!

Jak zaskoczyć czytelników Coachingu? Jak zrobić naszym prenumeratorom naprawdę miłą niespodziankę? Długo zastanawialiśmy się nad jakimś supergadżetem, który będzie towarzyszyć Państwu w czasie jazdy samochodem, joggingu, pracach domowych, przed trudnym spotkaniem lub przed snem. Czymś, co inspiruje, wspiera, daje frajdę. Były już torby i kubki z logo Coachingu, książki o rozwoju osobistym, motywacyjne fiszki, e-booki. „A może po prostu niech to będzie sam Coaching, tylko jakoś inaczej podany” rzucił ktoś. I nagle stało się oczywiste, że musimy przygotować numer wyłącznie do słuchania.

Kolejne pomysły sypały się już jak z rękawa. Niech będzie o tym jak osiągnąć szczęście! A dokładnie jak zostać tym, kim chcemy być, że praca to nie wszystko, że relacje są ważne i na czym polega sztuka życia… W końcu wybraliśmy „the best of Coaching”, czyli najlepsze naszym zdaniem artykułu z Coachingu z ostatnich lat. Znalazły się wśród nich teksty m.in. Natalii de Barbaro, Olgi Woźniak, Mirosława Konkela, Anny Witkiewicz, Krystyny Romanowskiej, Roberta Rienta. O przeczytanie tekstów poprosiliśmy Weronikę Nockowską i Andrzeja Hausnera,  jednych z najlepszych polskich lektorów.

Mamy nadzieję, że Coaching w wersji audio będzie nie tyle supergadżetem, ale po prostu sprawi Państwu dużo przyjemności.

Proszę wypróbować go już teraz, o tu… 

Do usłyszenia!

Anita Szarlik, redaktorka naczelna

JAK ZAMÓWIĆ OFERTĘ PRENUMERATY?