Sukces niejedno ma imię! Oto 6 sposobów na osiągnięcie szczytu

Dla jednych sukces jest motywatorem i siłą napędową. Dla innych tym samym jest porażka. To, co łączy wszystkie przedstawione postaci to fakt, że pomimo wielu trudności, porażek, przeciwieństw, każdy z nich okazał bardzo dużą determinację i siłę w swojej karierze.

1. Pracuj ciężko na swój sukces

Dwayne Johnson aktor, producent i wrestler, który niejednokrotnie udowodnił, że ciężką pracą można osiągnąć sukces, mimo przeszkód. „The Rock” powtarza, że w drodze na szczyt nie liczą się kolor skóry, pochodzenie czy zawód. Dzięki ciężkiej pracy, każdy jest w stanie osiągnąć swój cel.

2. Doceniaj to, co masz, aby osiągnąć jeszcze więcej

Gwiazda NBA Denis Smith Jr. wie, że to, co osiągnął zawdzięcza swojej rodzinie, wierze i miastu Fayetteville. Dzięki temu, że od początku doceniał małe rzeczy i sukcesy, dzisiaj jest na szczycie kariery.

3. Uwierz w to, że możesz zwyciężyć

Natasha Hastings mistrzyni świata w sprincie na 400 metrów próbuje nie zwracać na siebie uwagi. Zawsze była skromna, skupiała się na sobie, aż w końcu, dzięki sukcesowi, to inni ją dostrzegli. Teraz, dzięki sukcesom, które sama wywalczyła, bije od niej pewność siebie.

4. Spasuj, daj się złamać tylko po to, żeby zacząć zupełnie nowe życie

Zoe Zhang aktorka i mistrzyni Taekwondo, dla której porażka to tylko szczebel w drabinie na szczyt, nie spoczywa na laurach. Nigdy nie jest zadowolona ze swoich trofeów, bo zawsze chce czegoś więcej. Dlatego możemy być pewni, że czymkolwiek się zajmie, będzie w tym świetna.

5. Jeżeli włożysz w coś całego siebie, możesz dokonać wszystkiego, możesz zostać zwycięzcą

Teddy Riner mistrz świata w Judo ma receptę na sukces. Wie, że aby zostać mistrzem musi włożyć w to całe serce. Teddy zarówno w walce jak i w życiu stara się być nieprzewidywalny. Gdy jego przeciwnik spodziewa się po nim jednego, on atakuje w zupełnie inny sposób.

6.  Nie pozwól, żeby cokolwiek zniszczyło twoje marzenia

Yursa Mardini zawsze marzyła, żeby wziąć udział w mistrzostwach olimpijskich. Pokonała wiele, żeby to osiągnąć i dziś zna ją cały świat.