Super szybki internet Plusa dociera już do prawie 20 milionów mieszkańców Polski

Plus stale dba, by zasięg jego usług – mobilnych i stacjonarnych – stale się rozszerzał. Teraz operator zwiększył dostępność internetu stacjonarnego, wykorzystując do tego infrastrukturę udostępnioną przez Grupę Vectra. Dzięki temu jeszcze więcej mieszkańców Polski może już korzystać z oferty Plusa.
Super szybki internet Plusa dociera już do prawie 20 milionów mieszkańców Polski

Internet stacjonarny Plusa zwiększa zasięg

Plus rozszerzył zasięg swojego internetu stacjonarnego o infrastrukturę Vectry. W zasięgu znalazło się kolejne 350 miejscowości, obejmując łącznie blisko 1,5 miliona domów i mieszkań. Oznacza to, że teraz aż 3,4 miliona Polaków zyskało dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu od Plusa. Dzięki temu aktualnie w zasięgu internetu stacjonarnego Plusa jest już ponad 8,7 milionów domów i mieszkań, czyli blisko 20 milionów mieszkańców Polski, z czego ponad 14 milionów ma dostęp do łącz światłowodowych.

Czytaj też: To już oficjalne. Budżetowy Galaxy Watch naprawdę powstaje

Korzystając z internetu Plusa można liczyć na szybką i stabilną pracę oraz naukę zdalną, płynne strumieniowanie filmów i seriali, szybkie pobieranie plików i możliwość podłączenia wielu urządzeń do sieci, czego w przypadku internetu mobilnego nie ma. Plus oferuje nam też dostęp do najlepszych treści rozrywkowych, wystarczy wybrać pakiet z telewizją Polsat Box, Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus i cieszyć się bogatą ofertą filmów, seriali, programów sportowych i nie tylko.

Czytaj też: Galaxy Z Fold 6 będzie wyglądał nowocześniej. Nadchodzą świetne zmiany w projekcie

Łączenie usług – pakiety dostosowane do Twoich potrzeb:

Plus oferuje swoim klientom szeroki wybór pakietów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać internet stacjonarny w połączeniu z telewizją Polsat Box, pakietem streamingowym lub telewizją Polsat Box. Na miłośników rozrywki i sportu czeka wspomniany wcześniej, świetny pakiet All In Streaming, który daje dostęp do trzech platform streamingowych. Dla klientów ceniących rzetelne informacje, rozrywkę i sport – internet stacjonarny od Plusa wraz z telewizją od Polsat Box. Dla fanów seriali i filmów natomiast – internet stacjonarny Plusa z pakietem streamingów.

Czytaj też: Galaxy S25 Ultra w końcu dostanie długo wyczekiwane ulepszenie. O ile Samsung nie zmieni zdania

Dokładny zasięg Plus Internet Stacjonarny można sprawdzić na stronie internetowej: https://www.plus.pl/swiatlowod.