WTF! – siedzisz tak przy biurku? Być może wcale nie popełniasz błędu

Jaka jest poprawna pozycja podczas siedzenia przy burku? Wbrew pozorom idealnie książkowa, wyprostowana pozycja nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Podobnie jak zbyy wygodne krzesło.
WTF! – siedzisz tak przy biurku? Być może wcale nie popełniasz błędu

W drugiej części rozmowy ze ekspertem Patrykiem Wąsowskim z Warszawskich Kręgów poruszyliśmy temat zachowania poprawnej pozycji brzy biurku, ćwiczeń profilaktycznych w trakcie pracy, ergonomicznych akcesoriów i… weselnego, plastikowego krzesła, z którego korzysta Konrad. Nie próbujcie zrozumieć, zwyczajnie obejrzyjcie materiał.

Zdradzając Wam nieco szczegółów, przesadnie wyprostowana pozycja nie zawsze jest dobra dla naszego kręgosłupa. A różne udziwnienia, jak jedna noga podłożona pod tyłek wcale nie jest złym rozwiązaniem. Jak się okazuje, przesadnie wygodny fotel biurowy za ciężkie pieniądze też nie zawsze jest dobrą opcją jako główny mebel do pracy.

Czytaj też: WTF! – Jak siedzieć przed komputerem? Sprawdzamy z ekspertem

Koniecznie dajcie znać w komentarzu pod filmem, w jakiej pozycji najczęściej zdarza Wam się pracować przy biurku, z jakimi dolegliwościami borykacie się w trakcie pracy i jak sobie z nimi radzicie. Za nowe subskrypcje z góry serdecznie dziękujemy!