Masz te zegarki Amazfit? Szykuj się na nowe funkcje

Amazfit nie tylko stale poszerza swoją ofertę o kolejne modele, by dotrzeć do jak największego grona odbiorców o różnych preferencjach. Nie zapomina też o zegarkach, które już trafiły na rynek. Teraz firma udostępniła nowe funkcje dla czterech modeli. Których i na co mogą liczyć ich właściciele? Sprawdźmy.
Masz te zegarki Amazfit? Szykuj się na nowe funkcje

Grudniowe nowości od Amazfit

Za oknem mamy wyjątkowo białą zimę i aż żal nie skorzystać z tak pięknej scenerii. Fani zimowych aktywności (i nie tylko), noszący na swoich nadgarstkach model Amazfit Cheetah, Amazfit Falcon, Amazfit T-Rex lub Amazfit Balance, będą mogli sprawdzić działanie przygotowanych przez producenta nowości. Udostępniona aktualizacja przynosi kilka interesujących funkcji, zwłaszcza dla miłośników narciarstwa.

Czytaj też: Apple łata luki w zabezpieczeniach swoich sprzętów. Jak najszybciej zainstaluj te aktualizacje

Aktywni użytkownicy dostaną bowiem dostęp do map ośrodków narciarskich działających offiline, więc nie trzeba się martwić o bark połączenia z siecią. Dostępnych będzie ponad 15000 map ośrodków narciarskich z całego świata i pobrać je można bezpośrednio do zegarka korzystając z aplikacji mobilnej Zepp. Jest to nowość przygotowana dla właścicieli modeli Amazfit Falcon oraz T-Rex Ultra. Dla nich producent ma jeszcze tryby treningu narciarskiego, które automatycznie włączą się po wykryciu naszej aktywności na stoku – mniej klikania i więcej zimowego szaleństwa.

Dla tych, którzy wolą sporty mniej „śnieżne” i są właścicielami modeli Cheetach, Amazfit przygotował funkcję Running Power. Jak już sama nazwa wskazuje, jej zadaniem jest mierzenie mocy biegowej. Jest to siła i prędkość generowana podczas biegu, co przyda się zwłaszcza tym bardziej profesjonalnym sportowcom. Ponadto ulepszenia doczekały się też dane czasowe. Wcześniej czas aktywności liczony był z dokładnością do jednej sekundy, natomiast po aktualizacji będzie to dokładność do 0,01 sekundy.

Czytaj też: Google świętuje miliard użytkowników RCS. Z tej okazji wprowadza nowe funkcje do Wiadomości

Natomiast Amazfit Balance w najnowszej aktualizacji dostanie dostęp do doskonalszej wersji Zepp AI Coach, czyli wirtualnego trenera biegowego, pomagającego w uzyskiwaniu lepszych wyników po treningów, a także w lepszym odpoczywaniu po wysiłku. Ulepszenia obejmują możliwość trenowania na krótszym dystansie, bo oprócz dotychczasowych 5 i 10 km pojawi się dystans 3 km. Oprócz niego użytkownicy dostaną też obsługę szablonów treningowych.

Czytaj też: Dzięki tej aplikacji na Windowsa Twój telefon będzie mógł służyć jako kamerka internetowa

Wszystkie te nowości powinny trafić do właścicieli modeli Amazfit Cheetah, Amazfit Falcon, Amazfit T-Rex lub Amazfit Balance w najbliższych dniach, więc wypatrujcie aktualizacji.