Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!

Historia zorganizowania tego wydarzenia jest NIEZWYKŁA tak jak gwiazdy, które  w dniah 20-22 marca wystąpią w Poznaniu. Misja niemożliwa? Tak można było mówić przez kilkanaście lat o wizycie Anthony Robbinsa w Polsce. Takie giganty światowej gospodarki jak Shanghai i Tokyo czekały na Tony`ego odpowiednio 10 i 6 lat. Wielu wspaniałych ludzi z Polski, próbowało zachęcić go do przyjazdu i nikomu to się nie udało, aż do teraz.

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2015 to jedyna okazja do spotkania na żywo
największego lidera i nauczyciela naszych czasów!

Zrobiła to grupa pasjonatów z Milewski & Partnerzy, dając uczestnikom szansę osiągnięcia nowego poziomu w swoim życiu. Pełne dwa dni na scenie to zapowiedź poziomu energii i motywacji nieodstępnej dla nikogo innego na świecie. Taki jest Anthony Robbins – przełom, zmiana, inspiracja w czystej postaci na niewyobrażalnie wysokim poziomie.

Co się dzieje, gdy jesteś z Anthony Robbinsem? Będąc w jego otoczeniu nie da się siedzieć obojętnie. Jedni go nienawidzą inni kochają. Jego przemiana zaczęła się w wieku 17 lat, gdy matka dosłownie „wykopała” go z domu. W ciągu siedmiu lat przestudiował kilkaset biografii i prawdziwych historii ludzi sukcesu.

Do dziś pracował z największymi tego świata. Głowy państw, wybitni sportowcy i aktorzy, którym pomagał osiągnąć najwyższe poziomy świadczą o wysokim stopniu jego skuteczności. Bill Clinton, Andre Agassi, Serena Williams i Hugh Jackman uczestniczyli w szkoleniach Tony`ego Robbinsa.

Wszyscy oni, podczas życiowych zawirowań, zwrócili się do niego, by pomógł im przejść do następnego etapu. Jego misją jest:

„Pomagać ludziom na całym świecie zmieniać ich własne życie”.

Antony Robbins twierdzi, że każdy może się zmienić w ułamku sekundy i osiągnąć absolutnie wszystko, co tylko sobie zamarzy. Większość ludzi kojarzy go jako: „lidera motywacyjnego”, jednak on sam twierdzi, że nienawidzi tego określenia. Woli jak się go określa: ”Katalizator”. Inspiracja do zmian.

Oprah Winfrey będąc na jego seminarium, publicznie oświadczyła, że uczestnictwo w tym wydarzeniu było jednym z najbardziej niesamowitych przeżyć w jej życiu. Twierdzi, że tam nie chodziło tylko o pozytywne myślenie, motywację czy wysoką energię, jak sądzi większość ludzi. Tam chodziło o coś zupełnie innego. Chodziło o PRZEŁOM.

Różnica pomiędzy MUSISZ, a POWINIENEŚ to życie którego pragniesz, i to którym żyjesz – Anthony Robbins

Anthony Robbins to przedsiębiorca, autor i strateg ds. uzyskiwania maksymalnych wyników. Jest autorem międzynarodowych bestsellerów, na swoim koncie ma pięć książek wydanych w 14 językach. Jest on również twórcą systemu osobistego i zawodowego rozwoju „Personal Power”, którego nagranie sprzedało się na całym świecie w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy.

Tony Robbins to jeden z najbardziej pożądanych mówców na świecie. W jego seminariach na żywo, wystąpieniach publicznych lub też programach szkoleniowych wzięło udział więcej niż cztery miliony uczestników z ponad 100 krajów.

Uważany za lidera nr 1 na świecie od ponad 20 lat. Jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca Robbins pełni funkcję prezesa siedmiu prywatnych spółek w różnych branżach, takich jak: przemysł hotelowo-gastronomiczny, edukacja, produkcja filmowo-telewizyjna, usługi biznesowe oraz nutraceutyki.

Prywatnie Tony jest oddanym ojcem czwórki dzieci oraz kochającym mężem swojej żony Sage „Bonnie Pearl” Robbins.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.thewayahead.pl