FOTONA TightSculpting™ – ostateczne starcie z tkanką tłuszczową

TightSculpting™ – to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG) podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu superdługimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu skanerem S11T, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem. Druga część zabiegu wykonujemy laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii , tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej. Zabieg laserem trwał ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego. 

Laser FOTONA TightSulpting™ to najnowszy produkt znanej na całym świecie firmy FOTONA. Oprócz nieinwazyjnej laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry posiada szereg możliwości zabiegowych z zakresu chirurgii, laryngologii, ginekologii i medycyny estetycznej. 

Z zabiegu możemy skorzystać w bydgoskiej klinice Refresh Clinic, która ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Modelowania Sylwetki.